Bildegalleri
Alexandra Ritzi ballkjole til leie
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 129 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: XS
Merke: Alexandra Ritzi
Type: Kjole til spesiell anledning
Farge: Blå
Leier ut en elegant og eksklusiv fotsid ballkjole fra Alexandra Ritzi, godt egnet til ball, galla, skoleball og andre formelle anledninger. Kjolen har et sofistikert uttrykk i en dyp grå/blå (jeansblå) tone med diskret sølvglans, og er dekorert med detaljerte broderier og paljetter.
Kjolen er laget i lett nettingstoff med et gjennomarbeidet mønster som gir et eksklusivt og klassisk uttrykk. Den korsettformede overdelen har snøring i ryggen, som gir god støtte og en flatterende passform, samt mulighet for justering i størrelse. Det fotside skjørtet har god vidde og gir en elegant og tidløs silhuett.
Kjolen er lagt opp til ca. 8 cm hæler. Jeg er 168 cm høy og den sitter perfekt på meg, men vil også passe til de er ca. 168–175 cm. Den passer omtrent størrelse XXS–S.
Pris og vilkår
- Leiepris: 1900 kr
- Depositum: 2000 kr
Depositum betales ved leie og refunderes ved retur, forutsatt at kjolen leveres tilbake i samme stand som ved utleie. Eventuelle skader må erstattes av leietaker. Det inngås en enkel leiekontrakt.
Kjolen kan ikke sendes og må hentes og leveres tilbake etter avtale.
Det anbefales å prøve kjolen før leie.
Ta gjerne kontakt dersom du har spørsmål 😊
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 17.2.2026 kl. 19:36 ・ FINN-kode: 451531492
