Bildegalleri
Conure jente 5 år omplasseres
Til salgs
1 500 kr
Beskrivelse av varen
Hei, jeg heter Olivia og er en grønnkinnet conure. Jeg ønsker å finne min "soul mate", har aldri hatt en kjæreste før 🥹
Før bodde jeg sammen med søsteren min men nå bor jeg sammen med andre fugler som ikke er som meg. Så jeg savner en annen conure.
Jeg er glad i å være ute (utenfor buret) hele dagen, og går inn i buret selv om kvelden når jeg er trøtt og vil sove.
Hvis du har en eller flere conurer allerede kan jeg bli en fin venninne.
Fostermor sier at jeg er den snilleste conuren hun har sett. Jeg har aldri bitt noen, men jeg kan klage litt når jeg vil ha badevann eller noe godt å spise.
Redd for å komme på hånda men jeg kommer bort for å få solsikkefrø fra hånda hvis du tilbyr det 😋
Ellers liker jeg å bite i stykker ting, leker og kork og treverk - så du må ha et stort bur, leker å bite på og ha masse tid til meg.
Jeg trenger:
- Sunn mat, grønnsaker og pellets som hovedfor. Frø bare som snacks ellers blir jeg syk 😢
- 12 timers søvn i fred og ro (helst eget rom)
- UV-lys
- GD Rival bur eller voliere - jeg liker å fly!
- Intelligens-leker fordi jeg er så smart (sier mamma) 😁
- Et menneske som er tålmodig og snill og har tid til meg siden jeg er litt redd for hender men egentlig veldig sosial!
Skriv litt om deg selv om du tror jeg vil trives hos deg 💚 hilsen Olivia
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 10.2.2026 kl. 23:29 ・ FINN-kode: 450542093