Bildegalleri
Starterpakke med bassgitar, forsterker og solid bag.
Til salgs
3 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger en starterpakke for håpefulle musikere. Pakken består av en fint brukt Epihone bassgitar, en Fender 38w forsterker og en solid bag som beskytter godt om instrumentet skal fraktes eller bare trengs å oppbevares.
Bassen.
Epiphone bassgitar i rød finish med fire strenger. Kroppen har dobbel cutaway-form og sort plekterbrett. Halsen har båndmarkeringer og tradisjonell Epiphone-hodestokk med fire stemmeskruer. Baksiden har sort elektronikkplate. Bassen er en lettspilt og grei bass som passer typisk til flere sjangrer. Kun brukt hjemme her og er i fin stand.
Forsterker.
Fender 38 W er en grei forsterker for å øve hjemme og d andre. Den har ikke sånn sinnsykt høyt volum om man skal spille med fullt band men duger mer enn nok til å øve hjemme. Og den har både en ren kanal og en med fuzz. I utgangspunktet er det en gitarforsterker men vi har brukt den både til gitar og bass og den har innstillinger som gjør at det ikke er noe problem. Noen bruksmerker i form av teiprester/slitasjemerke men det er bare kosmetisk og elektronisk og alt den funker 100% som den skal!
Gigbaggen er veldig solid og samtidig lett iforhold til størrelsen og beskytter instrumentet svært godt. Supert om man skal ta den med rundt.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.2.2026 kl. 18:08 ・ FINN-kode: 450173207
