Bildegalleri
Zoya neglelakk - ubrukt i esken
Til salgs
Frakt fra 25 kr + Trygg betaling 39 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 39 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Zoya neglelakk - helt nye og ubrukt i esken
De prisbelønnede neglelakkene blir hyllet av helse og skjønnhetseksperter, moteblader og kunder i hele verden. Zoya har vunnet mange priser og utmerkelser for sin miljøvennlige, lite skadelige formula og for sin lange holdbarhet på naturnegl.
Neglelakken er BIG5FREE, De vil si at de er helt fri for skadelige industrielle kjemikalier; toluen, kamfer, formaldehyd, formaldehyd-harpiks og dibutylftalat.
Neglelakken har tynn og fin konsistens, den er lett å påføre, tykner ikke lett i flasken, er vegansk - ikke testet på dyr, produsert i USA, flaskene er laget i lekkert italiensk glass og børstene er spanske.
Fargene Goldie (gull) og Trixie (sølv)
Nypris 249,- pr stk
Selges kr 150,- pr stk
Jeg sender gjerne, kjøper betaler frakt.
Frakt koster med sporbar liten Norgespakke 73,- og med PostNord 69,-
Se også gjerne mine andre annonser på min profil. Jeg selger masse makeup fra alle de kjente merkene. Det meste er helt ubrukt og noe er kun swatchet en gang. Jeg har også parfyme, uåpnet hudpleie og hårprodukter, smykker, sko og klær str S-M-L. Alt er rent og pent og kun kjøpt fra autoriserte forhandlere. Velkommen til en titt :-)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.2.2026 kl. 16:21 ・ FINN-kode: 450142986

