Bildegalleri
Australian Shepherd ønskes
Ønskes kjøpt
Beskrivelse av varen
Hei!
Jeg er en ung kvinne som er på jakt etter en bestevenn og livspartner. Jeg føler jeg endelig er klar til å skaffe en hund som er min etter mange år med hunder i familien. Jeg bor nå alene i et hus med stor hage og mange skjønne turmuligheter i nærområdet, så jeg ser for meg et kjempe fint liv med en hund her.
Jeg har alltid trent med hundene mine og liker godt å drive med lydighet, men er og åpen til å prøve meg på agility og lingnende aktiviteter hvis hunden ser ut til å få mye ut av det. Ønsker en fin turkamerat som kan bli med på turer i skog og fjell, som er lojal og lykkelig av å løpe fritt i naturen, samtidig som man kan ha en veldig fin av knapp inne og få masse kos på sofaen.
Jeg har undersøkt litt om å skaffe en valp, men tenkte at det også gikk å legge ut annonse om det er noen som har en eldre hund som trenger et nytt hjem, kanskje om en oppdretter har en pensjonert hund som trenger et sted å leve ut livet.
Jeg er hjemmeværende så jeg har masse tid til hund, trening, aktivisering og fine turer nå som våren sakte men sikkert nærmer seg!
Tispe er aktuelt
Bare ta kontakt for en fin prat og bare spør hvis det er noe du lurer på om meg!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 7.2.2026 kl. 15:37 ・ FINN-kode: 449976636