Bildegalleri
Hill’s prescription diet u/d tørrfor & Royal Canin urinary S/O våtfor for hund
Til salgs
700 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Hill’s prescription diet u/d tørrfor & Royal Canin urinary S/O våtfor for hund. Dette spesial foret er til overs etter at våres hund nå er i himmelen. Det er tørrfôr i uåpnet 4 kg. sekk samt 21 bokser våtfôr til hund. Dette er fôr beregnet for hunder med urinveisrelaterte behov og er et veterinærdiettprodukt og skal brukes i samråd med veterinær. Selges til den som allerede bruker dette foret til sterkt redusert pris. Alt selges samlet kr. 700.- Hentes Jevnaker.
-1 sekk 4 kg. tørrfor: Sekken er uåpnet og har holdbarhetsdato 04 2027. Hill's prescription diet urinary care U/D er et veterinæranbefalt diettfôr som er spesielt utviklet for å redusere dannelsen av urat-, cystin- og oksalatstein. Dette hundefôret bidrar til å skape et ugunstig urinmiljø for dannelse av urinstein og støtter også nyrefunksjonen. Hill's smakfulle fôr inneholder lite protein av høy kvalitet, noe som er viktig for å opprettholde muskelmassen. En balansert ernæringsprofil sørger for at hunden din får et godt tilskudd av blant annet verdifulle vitaminer, mineraler og sporstoffer. Antioksidanter, som vitamin E, bidrar til et normalt immunforsvar. Selges alene kr. 150.- (Koster normalt over kr. 500.-)
-21 stk. bokser våtfor: Holdbargetsdato 10 2027. Royal Canin Urinary S/O er et diett våtfôr for hunder over 1 år som er utviklet for å behandle blærebetennelser og urinveissykdommer. Denne oppskriften hjelper også å løse opp eksisterende struvittsteiner-struvittkrystaller. Dette fôret er også egnet som profylakse mot urinsteiner. Royal Canin Veterinary Diet - Urinary S/O kan også fremme en lavere RSS-verdi (relative supersaturation), og motvirker slik nydannelse. Det kan også fremme et høyere urinvolum. Hunder med sykdommer i de nedre urinveiene skal behandles med en diett som fremmer sunne urinveier. Sykdommer i urinveiene kan føre til dannelse av urinstein (bl.a. struvitt- og kalsiumoxalsteiner). Selges alene kr. 600.- (koster normalt fra rundt 950 og oppover)
Mail besvares normalt innen 10 min - 1 time
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.2.2026 kl. 11:33 ・ FINN-kode: 449785009
