Bildegalleri
iZound gitarforsterker
Til salgs
300 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Fikk denne med en gitar jeg kjøpte, og har brukt den lite siden jeg har en annen forsterker. Jeg vet lite om den, og finner lite info på nett.
Jeg har testa den nå og funnet som følger:
-Den fungerer ikke på batteri, men fungerer fint med kabel.
-Den låter omtrent like mye som den andre forsterkeren min (VOX AD30VT) som er 30Watt - mer enn nok til å skremme naboer eller spille i små lokaler.
-Instrument-inngangen virker som den skal.
-AUX-inngangen virker som den skal (mikser med instrumentinngangen).
-CD IN inngangen virker som den skal (mikser med instrumentinngangen).
-Bluetooth-funksjonen virker, men det er ubehagelig mye støy. Jeg er ingen Bluetooth-ekspert, så vet ikke om det finnes en quickfix; er denne funksjonen viktig ville jeg kjøpt en annen forsterker.
Oppsummert kan dette være en fin første-forsterker til prisen av ca. 2 kebab, så kan du investere i noe dyrere når du er bitt av basillen og veit det er verdt å bruke penger på forsterker (da får du kanskje solgt denne for det samme igjen??)
Selges som den er. Må hentes.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.2.2026 kl. 19:04 ・ FINN-kode: 449715180