Bildegalleri
Hundebur/møbelbur tre og metall hvit
Til salgs
2 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Selger et robust og plassbygd møbel designet for å skjule et standard hundebur. Tanken bak konstruksjonen har vært å skape en fast og trygg plass for hunden som integreres naturlig i hjemmet, fremfor å ha et frittstående metallbur.
Konstruksjon og materialer:
Møbelet er bygget for å være stabilt og holdbart. Rammen består av sponplater i gulv, tak og vegger, noe som gjør konstruksjonen tung og stødig.
Overflater: Utvendig er møbelet kledd med veggpanel for et rent uttrykk. Innvendig er det også lagt panel for å skape en lun atmosfære, slik at buret føles mer som en liten stue for hunden enn et kaldt bur.
Topplate og gulv: Det er benyttet laminat på både topplaten og gulvet innvendig. Dette gjør overflatene svært slitesterke og enkle å vaske over ved behov.
Belysning: Det er montert integrerte spotter i taket som lyser opp inne i møbelet. Dette gir god oversikt og gjør det hyggelig for hunden når den hviler.
Dette er et møbel som tåler bruk og som fungerer utmerket som en avlastningshylle eller skjenk i gangen eller stua.
Metallburet inni er av merket dogman.
Skader: metallburet har en skade i døra, dette er synlig på bildet. Døra lar seg likevel lukke. I tillegg er det sprekk i bunnplata. På selve møbelet er det limt på en slags pyntelist rundt hele. På enkelte sider har denne løsnet/knekt av biter. Dette er synlig på bilder.
Mål:
Møbelet i seg selv 64 cm bred x 97 cm lang.
Metallburet inni 49 cm bred x 77 cm lang.
Møbelet befinner seg i Heggelia, Målselv og må hentes. Det må medbringes bærehjelp.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.2.2026 kl. 21:30 ・ FINN-kode: 449433068
