Bildegalleri
Stroppeløs brudekjole XS-M
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 254 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: S
Farge: Hvit
Selger min nydelige brudekjole.
Kjolen er lagt opp slik at den passer meg som er 168cm høy med 7cm høye hæler.
Kjolen ble kjøpt ny i 2025 på Belle Amie brudesalong og er kun brukt på min bryllupsdag. Kjolen er profesjonelt renset.
I utgangspunktet hadde kjolen offshoulder-stropper (se siste bilde). Jeg ønsket stroppeløs kjole, og skredder sydde derfor stroppene inntil kjolen så den ble stroppeløs. Kjolen hadde i utgangspunktet knapper bak, men jeg ønsket snøring for bedre passform. Kjolen har en splitt, og jeg har satt inn en (usynlig) trykknapp slik at man kan tilpasse hvor høy splitt man ønsker. Kjolen har dansehempe til slepet. Alle endringer er gjort av skredder på Belle Amie.
Kjolen var i utgangspunktet størrelse 34. Jeg bruker S-M. Grunnet snøringen bak vil jeg si kjolen passer XS-M. Kjolen kan strammes og løsnes alt etter hvordan man ønsker det.
Jeg hadde langt slør til kjolen med perler. Jeg hadde også perletiara. Skoene mine var 7cm høye med pålimte perler.
Kjolen er enkel, og kan tilpasses til det tilbehøret man ønsker. Kjolen er fin både med oppsatt hår og løst hår.
Kjolen kan prøves hos meg på Sotra utenfor Bergen. Kan sendes dersom en ikke ønsker prøve, men på eget ansvar og på kjøpers regning.
Brudekjole Modeca Libelle.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.2.2026 kl. 20:17 ・ FINN-kode: 449414032
