Bildegalleri
Smeg kjøkkenmaskin krem 800w
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 194 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Smeg kjøkkenmaskin i kremhvit farge med rustfri stålbolle.
Har stått mest til pynt 1 år, før den ble pakket ned i esken pga samboer foretrakk Kenwood..
https://www.kitchn.no/kjokken/kjokkenapparater/kjokkenmaskiner/smeg-kjokkenmaskin-smf03-hel-krem/?gad_source=1&gad_campaignid=18847364565&gbraid=0AAAAAD1owK6CsttRrA9zygJZ8DgggF2zo&gclid=EAIaIQobChMI4JmZhsywkgMVLBeiAx0oziW7EAQYAyABEgI_TvD_BwE
Beskrivelse
SMEG kjøkkenmaskin SMF03 i kremfarget 50-tallsdesign kombinerer høy ytelse med ikonisk stil – perfekt for deg som elsker å bake og samtidig ønsker et blikkfang på kjøkkenet. Med en kraftig 800 W motor, 10 hastighetsinnstillinger og planetarisk rotasjon får du en jevn og effektiv blanding hver gang – enten du pisker eggehviter eller elter pizzadeig.
Maskinen leveres med en solid 4,8 liters bolle i rustfritt stål og tilbehør som trådvisp, flatblander med fleksible kanter, eltekrok og sprutbeskyttelse. Du har alt du trenger for å lage alt fra luftige kaker til tung gjærdeig. En praktisk tilleggsport gir deg også muligheten til å utvide funksjonaliteten med ekstrautstyr som pastamaskin eller kjøttkvern (selges separat).
SMF03 er utstyrt med sikkerhetsfunksjoner som automatisk stopp ved løft av motorhode eller overbelastning, og står stødig takket være antiskli-føtter. Rengjøringen er enkel – både bolle og tilbehør tåler oppvaskmaskin.
Hva følger med i esken?
– 4,8 L rustfri bolle
– Trådvisp
– Flatblander (eggvisp med fleksible kanter)
– Eltekrok
– Sprutdeksel
Er maskinen egnet til brøddeig?
Ja, eltekroken håndterer opptil 1,8 kg deig (maks 1,2 kg mel), og lav hastighet gir god elting.
Tåler bollen og tilbehøret oppvaskmaskin?
Ja, både bolle og visper kan vaskes i oppvaskmaskin for enkel rengjøring.
• Kjøkkenmaskin med kraftig 800 W motor og planetarisk blanding
• 10 hastigheter – til alt fra pisking til elting
• Ikonisk SMEG-design i kremfarget 50-tallsstil
• Inkludert visper, eltekrok, bolle og sprutdeksel
• Tilleggsport for ekstrautstyr som pastamaskin og kjøttkvern
• Sikkerhetsstopp og antiskli-føtter for trygg bruk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 29.1.2026 kl. 12:11 ・ FINN-kode: 448514043