
Bildegalleri
Fjellreven Lappland Hybrid bukse
Til salgs
800 kr
Beskrivelse av varen
Selger en Fjellreven Lappland Hybrid bukse, størrelse 54. Buksen er brukt men hel, bortsett ifra at stramming nederst på venstre bein mangler(bare å tre ny reim) Følger også med knebeskyttere(kjøpt separat) som er ubrukt, egen lomme på kne for å plassere de i. Veldig behagelig bukse, med stretch på rette steder. Kan sendes for kjøpers regning.
Info fra Fjellreven:
Dette er en lett og slitesterk bukse med forbøyde knær og en passform som gjør den utmerket for aktiv jakt. Designen er basert på prisbelønte Keb Trousers og buksen er sydd i stretchmateriale for høy bevegelsesfrihet med et stille og værbestandig G-1000 Silent Eco på bakdel, framside, over knærne og nede på benas innside.
Sømmen på innsiden av lårene er plassert for å minske risikoen for gnaging, og doble lag med stoff over leggene står i mot slitasjen fra støvler. Stroppejustering med holder buksen på plass rundt støvler.
Lett og slitesterk bukse som er perfekt for aktiv jakt
Stille og værbestandig materiale
Stor bevegelsesfrihet
Stretch
Forbøyde knær
Ventilasjonsåpninger fra knær til hoft med glidelås
Ventilasjonsåpninger på utsiden av leggene med glidelås
2 romslige benlommer med klaff og trykknapper, venstre har glidelås, høyre har innvendig meshlomme
2 håndlommer
1 knivlomme
1 kartlomme
Doble lag med stoff over leggene for ekstra slitestyrke
Justerbar nederst på benet
Forsterkede beltehemper
Fluorkarbon-fri impregnering
Økologisk bomull
Resirkulert polyester
Materiale: G-1000
Yttermateriale: G-1000® Silent Eco: 65% Polyester, 35% Bomull
Stretchmateriale: 63% Polyamide, 26% Polyester, 11% Elastane
Vekt: 603g (str 48)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.1.2026 kl. 14:27 ・ FINN-kode: 447545982