Bildegalleri
Michael Kors Skinnveske Dame
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 162 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Michael Kors
Kjønn: Dame
Materiale: Lær
Lengde ca. 35 cm.
Bredde ca. 15 cm.
Høyde ca. 30 cm.
Selger en tidløs og elegant skulderveske fra Michael Kors. Dette er en solid modell i sort "pebbled leather" (teksturert skinn) som holder formen godt og er svært slitesterk. Vesken har vakre detaljer i gull, inkludert de karakteristiske låsene på sidene og beskyttende knotter under bunnen.
Vesken er romslig og praktisk, perfekt som både hverdagsveske og jobbveske. Den er pent brukt og har blitt tatt godt vare på.
Informasjon:
Merke: Michael Kors.
Materiale: 100% ekte skinn (mykt og teksturert).
Farge: Sort med gulldetaljer.
Tilstand: Pent brukt, ingen skader eller tydelig slitasje.
Tilbehør: Original Michael Kors støvpose (dustbag) medfølger. Kors skinnveske for dame laget av lær.
Vesken er en tidløs klassiker i ekte skinn. Nypris for denne typen skinnvesker fra Michael Kors ligger i dag på rundt 4 000 kr, så her kan du gjøre et godt kjøp på en solid og elegant modell.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 14.1.2026 kl. 13:18 ・ FINN-kode: 446082514

