Bildegalleri
Chagall – Woman with Rooster (La Femme et le Coq), innrammet
Til salgs
Frakt fra 119 kr + Trygg betaling 49 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Stemningsfull og uttrykksfull kunstreproduksjon etter Marc Chagall, med det klassiske motivet
«Woman with Rooster (La Femme et le Coq)» – et av hans mest kjente og symbolske temaer.
Her ser vi kvinnen og hanen i en poetisk, nesten drømmeaktig scene, der kjærlighet, fantasi og folkelig symbolikk smelter sammen. Chagall brukte hanen som et gjennomgående symbol for liv, erotikk, styrke og hengivenhet, og dette motivet er blant de mest etterspurte i hans billedverden.
Bildet er pent innrammet med passepartout i sort ramme og fremstår som dekorativt, rolig og samtidig kraftfullt i fargene. Det passer like godt i moderne hjem som i mer klassiske interiører, og gir umiddelbart et kunstnerisk løft til rommet.
Dette er et kunsttrykk / reproduksjon, ikke signert eller nummerert originalgrafikk, og prises derfor lavt for rask og ryddig handel. Et svært godt alternativ for deg som ønsker Chagall-estetikk på veggen uten samlerpris.
- Motiv: Woman with Rooster (La Femme et le Coq).
- Kunstner: Marc Chagall (reproduksjon).
- Type: Kunsttrykk / plakat.
- Størrelse med ramme: ca. 53 × 43 cm.
- Ramme: Sort ramme med passepartout.
- Tilstand: Pent brukt, normalt preg på ramme kan forekomme.
Pakkes pent. Sendes med posten...
Mvh. Marius
Søkeord: chagall marcchagall kunst kunsttrykk bilde plakat grafikk veggkunst interiør dekor dekorasjon modernisme surrealisme fransk figur hane coq rooster woman kvinne kjærlighet symbolikk vintage retro ramme innrammet stue kontor gave galleri
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 13.1.2026 kl. 02:00 ・ FINN-kode: 445834148



