Bildegalleri
Rolex GMT Master II Rootbeer | Ref. 16713 | Service Jan 2026 | Boks og papirer
Til salgs
134 990 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Rolex
Kjønn: Herre
Rolex GMT Master II Rootbeer Ref. 16713 fra 2005. Klokken har nettopp hatt full overhaling nå i Januar 2026, så klokken er helt klar for ny eier. Orginal boks med en booklet hører med klokken, samt en verdivurdering som bekrefter service og stand fra Oslo Ur-Service.
Verdivurderingen av gjenskaffelsesverdi ligger på 140.000kr, mens tilsvarende nypris i dag er på 232.400kr. Billigste på Chrono24 (uten boks, papirer eller service) ligger på 141.000kr etter MVA, så her er det mulig å gjøre et godt kjøp!
Dette er en klokke for deg som ønsker noe utenom det vanlige, og som vil skille deg ut i mengden⭐️
INFO:
40mm Diameter
Safirglass
Automatisk
Rustfritt stål og gull
Robust klokke som tåler det meste, skal være vanntett opptil 100m (10ATM)
Cal. 3185 (COSC-sertifisert)
Stram og fin lenke
Lenken passer til håndledd opptil ca 19cm
Quickset date funksjon
Gangreserve på 50 timer
28.800 bph
GMT funksjon
Klokken fremstår som pent tatt vare på, men hairlines og vanlige bruksmerker finnes på klokken, men dette er ikkenoe som vil synes særlig på armen. Se bilder for den beste beskrivelsen av klokken
———————————
Kruse-Jensen Klokker forsøker alltid å gi de beste prisene og en trygg handel! Med hundrevis av kjøp og salg, samt erfaring siden 2022 kjenner vi markedet godt. Vi setter alltid kunden i fokus, og hjelper kunder med kjøp, salg innbytte og sourcing av klokker.
DRIFTSINFO:
Visning må avtales da klokkene oppbevares på lager. Åpen for bytte mot andre fornuftig prisede klokker, både opp og ned, helst i større merker som Rolex, Omega, Breitling, Tudor osv.. (Merk at byttepris på klokkene som selges settes noe høyere). Ved henvendelser angående salg og innbytte må kunde alltid oppgi ønsket pris
Kan sendes med forsikret neste dag-levering gjennom Posten på kjøpers regning. Kontrakt med BankID kan også ordnes. Penger må være synlige på konto før overlevering, uten unntak. Kruse-Jensen klokker garanterer for at informasjonen i annonsen stemmer, samt for ektehet/autentisitet.
Anse alle vintage klokker som selges uten kjent servicehistorikk til å ha behov for service i nær fremtid om ikke annet er informert. Ved eventuell retur er kunden selv ansvarlig for å bære kostnader knyttet til handelen, eksempelvis fraktkostnader og gebyrer.
Ta kontakt med fullt navn og sporbart telefonnummer, uten dette blir det ikke mulighet for visning.
Ingen klokker er solgt før betaling er synlig på konto. Dersom du ønsker å reservere en klokke mot avtale må det betales depositum.
Se gjerne mine andre annonser. Om de ikke faller i smak hjelper jeg deg gjerne å finne din drømmeklokke. Ta kontakt for mer info eller spørsmål!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.1.2026 kl. 13:35 ・ FINN-kode: 445139155
