
Bildegalleri
Helt nye Kästle ZX108 freerideski 184cm selges.
Til salgs
2 990 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Lengde: 184 cm
Helt nye Kästle ZX108 freerideski 184cm selges.
En av de beste og mest allsidige skiene på markedet. En bredde som gir løft i pudder og en oppbygning som gjør at den også sitter godt i bakken.
Moderat vek gjør at det går fint å bruke den som toppturski også.
Har også flere sett med nye bindinger og kan hjelpe å få de ferdig montert mot et pristillegg.
For eksempel:
- Jester ID16
- Tecton 13
Kan sendes med Norgespakke posten eller hentes Oslo/Hemsedal
The Drifter! Kjært barn har mange navn. Pudderjeger, gønneski, luftverktøy eller leketøy. ZX108 er alt dette og mer til. Makan til allsidig freerideski skal du lete etter!
Stiv men leken, fantastisk flyt i pudder, klar for de store linjene i høyfjellet og luftakrobatikk der det passer seg. Gi litt kjærlighet og få dobbelt så mye tilbake!
Kästle ZX108 er superstabil og har masse kraft, men er samtidig ikke altfor krevende. Middels radius gir svingvillighet. Passer derfor veldig mange skikjørere, både middels erfarne og de enda mer rutinerte.
ZX108 er konstruert med Kästles patenterte Hollowtech teknologi - unødvendig materiale i skituppen er rett og slett fjernet, dette for å få en lettest mulig skitupp, slik at den vibrerer minst mulig og du dermed får en ski med mest mulig dempet kjørefølelse. Videre føles skien mer stabil, styringen mer kontrollert og kantgrepet mer presist. Størrelsen på Hollowtech-hullet er alltid tilpasset hver modell og dens ønskelige egenskaper.
Lengder: 184 cm
Mål: 140.5-108-129.5 mm
Radius: 19.2m
Trekjerne av Poppel og Bøk for best mulig kombinasjon av vekt, styrke, responsivitet og dempende egenskaper
Forsterkning av Glassfiber
Hollowtech 2.0 konstruksjon
Semi-Cap / Sandwich ABS Sidewall konstruksjon (cap for beskyttelse og ABS for stabilitet/styrke
Ekstra robust topsheet
Low Camber, spenn under fot, lav type, gir noe kortere kontaktflate med snøen, dermed en mer leken og tilgivende skifølelse
Dual Rise \"rocker\" i tupp og tail for flyt
Hook Free Tupp & Tail - kontaktflaten med snøen er lenger inn mot senter av skien enn skiens bredeste punkter, noe som gjør kantene mer tilgivende i tuppene, og minimerer sjansen for hekting spesielt i knotete snø
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 17.12.2025 kl. 21:34 ・ FINN-kode: 442335066



