Bildegalleri
Omega Seamaster 300 Heritage - Strøken
Til salgs
49 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Omega
Kjønn: Herre
Omega Seamaster 300 Heritage fra 2020 selges. Klokken er i veldig flott tilstand og fremstår omtrent som ny.
Komplett med boks og dokumentasjon.
Nypris i dag for Seamaster 300 Heritage i butikk i dag er ca. 95.000 kr.
Denne modellen er 41mm og har ref. 233.30.41.21.01.001. Heritage-modellen er en penere og historisk-inspirert versjon av Seamaster.
Klokken var ny i juli 2020 og har hatt nygaranti helt frem til nå i 2025, og fremstår fremdeles som omtrent ny, med kun slitasje på claspen som eneste av slitasje å nevne, ellers strøken - se bilder 🙂
Klokken leveres komplett og originalt i sin treeske med pictogram- og garantikortene fra Omega, samt bruksanvisning og pouch til lenkeledd.
Klokken sitter på sin originale metallenke, denne passer til håndledd på opp til ca. 17 cm størrelse (kan utvides flere cm ekstra med lenkens innebygde mekanisme for utvidelse), og det medfølger i tillegg en ubrandet James Bond natoreim som passer håndledd helt opp til 23cm og som passer klokken meget godt.
Selges av erfaren Finn-bruker med kun positiv feedback 🙂
Klokken kan sees/hentes i Moss, eventuelt også Halden/Ski/Oslo etter avtale, eller sendes trygt som fullt forsikret Norgespakke mot forhåndsbetaling.
-------------------
Omega, Tudor, Rolex, Breitling, Tag Heuer, Grand Seiko, Longines, Seamaster, Speedmaster, Submariner, Swiss, premium, James Bond, Spectre.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 14.12.2025 kl. 11:13 ・ FINN-kode: 436613370