Bildegalleri
Omplasseringshund ønskes
Ønskes kjøpt
0 kr
Beskrivelse av varen
Alder: 1 år
Etter noen år uten hund i hus kjenner jeg at tiden er inne for å åpne hjemmet mitt for en omplasseringshund. Jeg savner veldig det nære båndet man får med en firbeint bestevenn, og kjenner at jeg har mye tid, omsorg og kjærlighet å gi💛
Jeg ser etter en hund av liten rase, rundt 2-8 kg. Hunden må være snill og trygg med både to- og firbeinte, kunne være alene noen timer et par dager i uka, og trives med både stabilitet og variasjon. Det er en fordel om hun kan basis kommandoer, er trygg i bil og ikke bjeffer utover normalen.
Jeg er 27 år og bor alene i rekkehus med uteområde på ca 60 kvm. Her er det plen og mange muligheter for å boltre seg i både sol og skygge. Det er gangvei ned til Glomma og kort vei til skogen, så det er gode muligheter for både korte og lengre turer. Hverdagen min består mye av turer ute, turer på hytta, sofakvelder og ulike aktiviteter. Livet mitt er mye rutine, jeg er hjemmekjær, glad i eventyr og har ofte folk rundt meg. Har også taktelt på bilen og reiser mye på tur. Ved litt lengre fotturer har jeg sekk og sidebag tilpasset hund!
Jeg jobber delt turnus, så en hund hos meg vil få mye selskap, selv om jeg ser det som en stor fordel at hunden trives alene hjemme, så vi begge kan slappe av når vi er fra hverandre også.
Drømmen er en liten pelsvenn som vil være med på det som skjer i hverdagen, bli med på kafé, ligge tett inntil i sofaen, sove i senga, og følge med på ekornet på trappa.
Om du tror at du har en hund som kunne passet hos meg, eller bare vil ta en prat, er du hjertelig velkommen til å ta kontakt💛
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.5.2026 kl. 23:51 ・ FINN-kode: 436241951
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt