Bildegalleri
Norrøna Lofoten Anorakk primaloft80 XL herremodell farge Camelflage
Til salgs
2 399 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Størrelse: XL
Merke: Norrøna
Type: Jakke
Farge: Gull
Utsolgt til Norrøna
Nypris 4399,-
Farge : Camelflage
The puffy. .Lofoten Primaloft80 Anorak har superfunksjonell Primaloft-isolasjon, rip-stop yttermateriale, 2-lags vanntett/pustende, og gir optimal isolasjon under frikjøring.
lofoten Primaloft80 Anorakk er en frikjøringsspesifikk, isolert anorakk som er laget for bruk i bratte og røffe løyper. Jakken bruker den revolusjonerende, resirkulerte PrimaLoft Gold Aerogel-isolasjonen og har et enestående varme-til-vekt-forhold. Aerogel er kjent som verdens lettest faststoff, og med PrimaLoft Gold Crosscore-teknologi har de lyktes med å bruke de gode isolasjonsegenskapene i friluftsklær.
Yttermaterialet er slitesterkt, lett rip-stop Cordura-nylon som er perfekt for overflater, svært vindtett og vannavstøtende. Vi har også lagt til 2-lags vanntett/pustende forsterkning på skuldrene, nedre del av overkroppen (ikke på damemodellen) og mansjettene for ekstra beskyttelse. Dette gir en svært funksjonell anorakk som tåler en støyt både som et frittstående isolasjonsplagg, og som et varmt og beskyttende mellomlag. Anorakken har to-veis glidelåser som går fra falden og helt opp til albuene. Dette sikrer god ventilasjon og gjør det enkelt å ta den av og på.
I motsetning til dun, trekker ikke syntetiske materialer til seg fuktighet, noe som gjør dette plagget perfekt når du trenger varme i fuktige omgivelser. Anorakken har også rikelig med plass til ekstra ting – den har en kengurulomme, en brystlomme, to store napoleonslommer og en egen telefonlomme. Andre funksjoner inkluderer Powerstretch-mansjetter, og stormhette med rom til hjelm og enhåndsjustering.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 11.12.2025 kl. 16:12 ・ FINN-kode: 433510126