Bildegalleri
Ozone Flux 4.3m wingfoil vinge
Til salgs
6 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Flux er nok markedets beste performance/allround vinge, sammen med et par andre. Dyrere enn de mange Kina-produserte modellene med enkle panel-konstruksjoner. Se nøye på søm og antall paneler i Flux, dette gir deg mye ekstra i form av ekstremt vindområde, forbløffende stabilitet, kraftig trekk til størrelsen, og skarp kryss. Merkelig hvordan en nærmest aldri blir overpowered. Var designet for race, men fungerer glimrende også for freestyle og ikke minst bølger.
Lite brukt, skylt i ferskvann hver gang, ingen slitasje eller skader. Ser ut som ny, men selvfølgelig kan det hende at det vil kunne sees helt små endringer i gråtoner om den legges ved siden av en som aldri har vært pakket opp.
Dette er v1. v2 kom for et par måneder siden, og i all hovedsak er endringen til v2 at race/freeride er prioritert over allround egenskaper (evt se tråd på seabreeze.com.au). Så hvis race ikke er det du vil prioritere, at du gjør litt av hvert, med kjøring av dønninger eller freestyle iblant, så vil du nok vurdere v1 som her gir deg mye mer for pengene. Jeg går nå gradvis over til v2 ene og alene fordi jeg har en ganske ødelagt skulder, og med V2 fikser jeg albue-starten bittelitt lettere. Ellers hadde jeg ikke brydd meg med denne oppgraderingen. Viktigst for meg er å fortsette med Flux, modellen har mildt sagt vært en fornøyelse med masse forutsigbarhet og hjelp under progresjon.
https://ozonekites.com/app/uploads/2023/05/Flux-V1-Info-PDF.pdf
Hent gjerne, kan også sendes med Posten.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 24.11.2025 kl. 01:28 ・ FINN-kode: 432290581