Bildegalleri
Avlastning/hundepass
Ønskes kjøpt
0 kr
Beskrivelse av varen
Vi leter etter et avlastningshjem til vår fine sibirske husky tispe fordi vi har mye jobb denne perioden og er småbarnsforeldre. Kanskje du er turglad og vil ha hund, men ikke kan forplikte deg til å eie en selv? Eller er nysgjerrig på husky og vil teste ut å være avlastningshjem en periode før du kjøper hund selv? :)
Frøya er en ivrig trekkhund som drar godt på skitur. Hun trives også med fotturer. Husky er en aktiv rase, men de er veldig rolige inne. Hjemme ligger Frøya stort sett og sover. Ingen bjeffing. Hun tåler en rolig dag eller to (kortere turer), men hun trenger et par dager i uken der hun får løpt eller gått langt.
Hunden er vant til å være hjemme alene mens vi er på jobb (maks 8 timer). Dette har også gått fint når venner og slekt har passet henne.
Vi ser for oss at du har hunden annenhver eller tredjehver uke. Vi bor på Gjelleråsen på grensa mellom Oslo og Nittedal kommune, og det er praktisk hvis du bor på denne siden av Oslo eller i kommunene i nærheten her.
Ta gjerne kontakt med oss for spørsmål.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.10.2025 kl. 22:34 ・ FINN-kode: 430931822
