Bildegalleri
Leilighet i Puerto Rico, Gran Canaria med oppvarmet basseng og havutsikt
Til salgs
9 900 kr
Beskrivelse av varen
Leilighet i Puerto Rico på Gran Canaria med utsikt mot havn og sjø. Komplekset har utendørs svømmebasseng, solterrasse og felles uteområder med palmer. Bygget ligger i skråningen over marinaen, med kort avstand ned til havn og strandområde.
Leiligheten passer for bruk som feriebolig med nærhet til sjøliv og lokale fasiliteter.
Har utleie av 2 soveroms leilighet 100 m2, (65m2 leilighet, 35m2 balkong), I penthousen kan man bo 6 personer, 2 doble soverom med on-suite bad, og sovesofa på stuen.
Leiligheten befinner seg på det rennomerte anleget Holidayclub Puerto Calma.
Uker tilgjengelig i 2027: uke 5 & 6 (1 feb - 15 feb) med byttedager mandag.
Beste beliggenheten på toppen med utsikt mot havnen, og en stor romslig balkong.
Det er et fullt utstyrt kjøkken og alt som behøves for å få et hyggelig opphold på Gran Canarias perle.
Det er oppvarmet basseng hvor det ikke er kamp om solsenger, Gym og housekeeping inkludert hver dag. Det er vaskemaskin og tørketeommel for beboerne. Restaurant på hotellet samt goide restauranter og shopping i umiddelbar nærhet. Fine turstier og turområder rett utenfor hotellet.
Bruk vedlagte link for å ta en rundtur i leiligheten og komplekset for å ta en rundtur i leiligheten og komplekset for øvrig.
360video: https://holidayclub.visualizer360.com/eng/puerto-calma?p=3658&h=0&v=0&f=84#3639,3694,0,0
Link til hotellet med utfyllende info:
https://www.holidayclubcanarias.com/puerto-calma/
1000 EUR pr uke (Ingen kostnad for navne endring.)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.4.2026 kl. 14:55 ・ FINN-kode: 420369905
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
