
Bildegalleri
Brukte klær og sko til jente 6–8 år – skolesekk, sykkel og hjelm
Til salgs
50 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: 122
Merke: Zara
Kjønn: Jente
Farge: Flerfarget
Brukte klær og sko til jente 6–8 år – skolesekk, sykkel og hjelm
Jeg selger pent brukte klær og sko som passer for jenter i alderen 6 til 8 år. Noen av klærne er nesten ikke brukt. Alt er rent, luktfritt og kommer fra et røykfritt hjem uten husdyr. Prisene starter fra 50 kr
🫱Klær til alle årstider
Jakker til sommer, høst og vinter, samt bukser, gensere og penkjoler i ulike størrelser.
Pris fra 50 kr - 250kr
selskapskjoler til jente (6–9 år)
Selskapskjoler i forskjellige rosatoner, perfekte til bursdager, bryllup, fest, fotografering eller andre spesielle anledninger. Passer til jente ca. 6–9 år.
✨ Kjole 1: Dus rosa med broderte blomster, perler og fjær på overdelen. sløyfe bak og hjerteformet utskjæring i ryggen. Enkel og vakker med lag-på-lag tyll. Brukt én gang – fremstår som ny.
8-9 år 31-34
Alle kjolene er lite brukt og i svært god stand. Selges enkeltvis eller samlet – ta kontakt for pris!
Alt er i god stand og klart til bruk. Ta gjerne kontakt for bilder, mer informasjon eller for å avtale visning.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.10.2025 kl. 18:54 ・ FINN-kode: 415839353
