Bildegalleri
Pent brukt Thule Chariot Cab 2 (grønn) selges.
Til salgs
6 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Thule
Trygg og komfortabel 2-seters multisporthenger. Enkel konvertering fra sykkelvogn til barnevogn. Komfortable polstrede seter. Ekstra stor bagasjebærer. Regntrekk og justerbart solskjerm. Maksvekt: 45 kg. Vekt: 16, 5 kg.
Thule Chariot Cab er den ideelle multisporttilhengeren for hverdagsbruk. Romslig innside, robust design med hardt gulv og ekstra stor bagasjebærer på over 100 liter(!). Vognen kan brukes til sykling og som vanlig vogn. De fremre hjulene kan være litt treige å styre, så funker best på asfalt.
Høydepunkter:
- Vognen kan raskt og enkelt konverteres til ulike aktiviteter. Praktisk oppbevaring i vognen.
- Lett justerbare ventilasjonsventiler optimaliserer luftstrøm og klimastyring, og flyttbare klips øker ventilasjonen når den brukes med regntrekk. Obs; vi har 5 av 6 ekstra kilos, men har ikke brukt disse selv mens vi har hatt den.
- Liggesete – kan legges ned med én hånd. Setene kan legges ned hver for seg.
- Ekstra stor bagasjebærer – gjør det mulig å ta med mer utstyr.
- Økt sittehøyde for å imøtekomme høyere barn.
Thule Chariot Cab har en hard plastbunn som gir barnet ditt et fast skritt når han setter seg inn i bæreren. Under turen vil både foreldre og barn dra nytte av den justerbare fjæringen, noe som gjør opplevelsen jevn og komfortabel. Bruk Thule Chariot Cab som en allsidig sykkelhenger eller konverter den til en barnevogn med bare ett enkelt trinn.
Vi har installert håndbrems på vognen, som er praktisk når man triller nedoverbakker. Det følger også med Thule Chariot Lock Kit, som gjør at man kan låse fast vognen til sykkelen (i sykkelvogn-funksjon), ubrukt av oss.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.7.2025 kl. 16:55 ・ FINN-kode: 414980948