Bildegalleri
3D Printing på bestilling
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
2printere = Ordre er fortere ferdig!
Vi holder til i Egersund/omegn.
Ta kontakt om du er interresert.
Svarer her på finn og evt på SMS.
Heisann,
Jeg og en venn av meg har drevet med 3d printing i noen måneder nå. Startet med en Kobra 3 med Ace Pro extruder. Men nå har Kobra 3 Maxen nettopp ankommet, som altså er 500x500x500. Vi kan ordne multi color prints.
I tillegg har jeg erfaring med diverse CAD-software pga jobben min så om noen har en tanke om noe men ikke fil til oss, så kan det ordnes. Avhengig av hvor komplisert delen(e) er, og hvor lang tid det går å få på plass alt av filer, samt hvor mye filament og printetid vil spille inn i pris. Har erfaring med programmer som Fusion, Inventor og litegranne Solidworks.
Vi har også 20+kg med filamenter på lager. Men er jo kjapp sak og bestille en haug til. Er mange diverse materialer som PETG, PLA, ABS som jeg kommer på inne nå. Flere finisher har vi også. Som transparent f. eks.
Vi holder til i Egersund/omegn.
Ta kontakt om du er interresert.
Svarer her på finn og evt på SMS.
PS. Ved interesse av deler i svart stål i alle tykkelser, fra 1-150mm, kan vi muligens finne en løsning.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 27.6.2025 kl. 00:07 ・ FINN-kode: 414419630