Bildegalleri
360°-kamera med stor touchscreen
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 202 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Merke: Ricoh
Dette er et Ricoh Theta 360°-kamera. Modell X
Dette er rett og slett ett helt rått 360-graders kamera som er greit å ha i lomma, på sykkelen, i hjemmet eller der du måtte ønske. Kameraet er diskre utformet, kan fjernstyres og du kan se opptakene uansett hvor du er. I tillegg til en rekke andre funksjoner og imponerende spesifikasjoner........ .og sjekk prisen! Kamerat (kameraene) har knapt vært i bruk og fremstår som helt nye. Eske/innpakning følger ikke med.
Om du har tenkt på å kjøpe et overvåkingskamera, er det ikke noe å lure på. Kjøp et eller flere med ytterligere avslag på pris (Jeg har tre kameraer totalt til salg, som følge av flytting til et sted hvor det allerede var på plass)
Du kan lese mer om kameraet i teksten under:
Modellen har 48 MP CMOS-bildesensorer, en oppgradert hovedprosessor og en forbedret linsedesign. Den nye Theta X har flere nye funksjoner, som en 2,25" berø ringsskjerm, et utskiftbart batteri og et Micro SD-kortspor.
RICOH THETA X er utstyrt med en stor brukervennlig 2,25-tommers berø ringsskjerm. Med muligheten til å forhå ndsvise scenen før man fanger den, justere opptaksinnstillinger og se tatte bilder, kan en rekke operasjoner fra opptak til visning gjøres uten å bruke en smarttelefon, noe som gir enormt forbedret opptakseffektivitet.
Hø yoppløselig 360-graders stillbilde og videoopptak
CMOS-bildesensoren, hovedprosessoren og objektivdesignen er alle fornyet. Med en ny sensor med omtrent 48 MP er det nå mulig å ta hø yopplø selige 360-graders stillbilder med en maksimal utgang på omtrent 60 MP.
To bildestørrelser er tilgjengelige for å matche scenen: 11K for innendørs- fotografering med høyoppløsning i sterkt lys, og 5,5K for å ta bilder enkelt og effektivt i andre scenarier. I tillegg gir den forbedrede bildestabilisering levende og jevne opptak for 360-graders videoer som skal tas med en 5,7K-ekvivalent oppløsning på 5760 × 2880 piksler med 30 bilder per sekund (fps).
Med innebygd GPS og stø tte for A-GPS-funksjon kan nø yaktig posisjonsinformasjon hentes fra enheten.
Kameraets kropp er laget av en magnesiumlegering, noe som sikrer robusthet og utmerkede varmeavledende egenskaper.
Gjennom en USB Type-C-port på siden av hoveddelen, kan strømtilfø res kameraet selv under bruk av stativ uten å bruke forlengelsesadapteren.
Time Shift Shooting-modus lar fotografen ta et bilde uten å selv væ re synlig i bildet, og kontinuerlig fotograferingsmodus tar kontinuerlig 20 stillbilder per sekund (nå r du tar 5,5K stillbilder).
Bilder kan registreres som favoritter fra listen over bilder som vises på berø ringsskjermen. Bildene merket som favoritter kan sees på THETA-appen på en smarttelefon.
Stillbildeavspillingsretningen kan velges i opptaksinnstillingene. RICOH THETA X har AI Auto som bruker AI-gjenkjenningsteknologi for å identifisere motivet i bilder tatt og vist fra det punktet.
Eksponeringskompensasjon og hvitbalanse kan justeres med selve kameraet fø r livestreaming.
Bytt enkelt mellom ulike opptaksmoduser (stillbilde, video, egendefinerte innstillinger, livestreaming, plug-in) kun ved å bruke modusknappen på kameraet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 25.7.2025 kl. 00:53 ・ FINN-kode: 414409478