Bildegalleri
Noughties Nostalgia kamera - les nøye!
Til salgs
1 000 kr
Beskrivelse av varen
Merke: Olympus
Prisen på annonsen gjelder det billigste. For alle de resterende samlet er det 5000,-. Dette tallet reduseres ettersom individuelle kamera selges.
Noen tror jeg har blitt helt delulu, men jeg har top rizz og skal kjøpe et bussin' kamera som koster mye flus, så jeg gjør en mad drop av store deler av min CCD-collection. Så hvis du lowkey er lei av mobilen eller savner fargene og bildekvaliteten som fantes da du var yngre, så er dette en flex. Jeg ække hu kæba med botox som flipper ting uten lader og batteri, cuzzo. Så her får du shit that works, from the getgo.
Flere stiler som passer med forskjellig drip, du kan regne med en Dub hver gang du går ut med disse, no cap. Om det er bildet av gyat til OF, eller aura shots til din G, så er disse heem. Om du er litt extra og vil ha gode sort/hvitt shots, så er dette high key, uten å blæste hella skrilla.
Hvis jeg skal keep it 100, så er mobiltelefonen for folk som blir Left on read. Bildene blir mid at best, og som regel blir selfies mad sus siden det er AI generert redigering. NGL, jeg ler hver gang jeg ser mine ops poste selfies kun forfra for de har ikke kamera game. Disse kameraene er game i seg selv, masse flavors, helt on point, hvert øyeblikk blir ikke bare en vibe check, men en VIBE!
Idgaf om disse har trendet på tik tok eller ikke. Det er ikke G7X, men mye mer on fleek.
Olympus MJU 720 SW - 1500,-
Adventure kamera, ikke eske, med lader, svært lite brukt.
Nikon Coolpix 8700 - 2000,-
Klassisk bridgekamera med CCD og god optikk
Samsung S850 - 1500,-
AA-batterier og CCD som gir billedestetikk som likner klassiske analoge fargefotografier
Sony Cybershot DSC H1 - 1500,-
God zoom, meget bra sensor, nostalgisk estetikk
Fujifilm Z10 fd - SOLGT
Lommevennlig klassiker med en miks mellom Y2k og analog følelse på bildene
Olympus Tough - 1000,-
Tåler det meste, kan bli med alt.
Panasonic DMC LX3 - SOLGT
Også kjent for å ha blitt rebagdet som Leica D-Lux 4, har Leica optikk
Fujifilm XP - 1000,-
Råtass som kan være med på det meste
Panasonic Lumix dmc-tz7 - 1500,-
Solid allrounder med zoom og CCD
Casio Exilim EX ZS12 - SOLGT
Alle fungerer, det følger med ladere og batterier på de modellene som ikke bruker AA- eller andre typer man bare bytter når de er tomme.
Selges helst samlet. Pris kan diskuteres, men ser disse går jevnlig fra 1000,- og oppover PER STK både på finn og ebay, så skambud kan du bare la være. Det foreligger en del bud på noen av dem allerede, men foretrekker å selge samlet.
Bytte mot Hasselblad eller Leica er mulig. Evt Fujifilm X-E4, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-t5, Fujifilm X100V, Nikon Df, Pentax K1, Ricoh GR3, eller noe annet spennende.
#coolpix #nikon #y2k #ferie #sommer #digitalt #kameraer #digicam #90 #2000 #sommer #ferie #nintendo #spill #videokamera #fotokamera #digitalkamera #jul #gave #tiktok #vintage #retro #80 #nintendo #ps5 #spill #foto #kult #kompaktkamera #lumix #casio #olympus #fujifilm #powershot #exilim #cybershot #cyber #shot #lumix #pentax #ricoh #sony #gave #vår
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 26.12.2025 kl. 21:39 ・ FINN-kode: 414318160