Bildegalleri
TRX4 F150 Ranger XLT High Trail Edition, les annonsen!
Til salgs
5 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Vurderer å selge en veldig fin og nesten ikke brukt TRX4 F150 Ranger XLT High Trail edition.
Bilen har differensialsperre både foran og bak, samt. har den to gir. Dette styres fra radio. Bilen har noe små bruksmerker ellers ser den nesten ny ut!
Det kan følge med messing fra YR til begge akslinger (uten skruer) for 900kr tillegg. Batteri og lader følger ikke med. Jeg har til salgs noen ladere og batterier. Om det trengs!
For mer info, vennligst sjekk bilder eller ta kontakt for en hyggelig RC-prat. Bilen er kontrollert og det som måtte utbedres er fikset, så den er klar til masse kos! Bilens eske følger med.
Nb. !!!
Bilen kan selges uten radio/mottaker billigere om 750kr fra bilprisen altså for 4750kr for bilen med orig. eske.
Prisen er satt etter beste evne og er relativt fast pga. bilens tilstand.
Bilen kan sendes ved forhåndsbetaling og på kjøpers regning og risiko!
Er du på jakt etter en annen bil eller RC-utstyr? Sjekk mine annonser eller ta kontakt!
Feil i annonsen kan forekomme.
Søkeord:
Traxxas, TRX-4, Land Rover, Trx4 Sport, skala utstyr, lyskit, Rally, Trail, Crawler, Hobbywing, TFL, Oppgradering, Lyd, Vinsj, Hengerfeste, Skala-tilbehør, RC4WD, RC-bil
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.8.2025 kl. 20:41 ・ FINN-kode: 414049843