Bildegalleri
HOKA Skyward X Herre
Til salgs
1 800 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Skostørrelse: 42
Størrelse: 42 2/3
Ny sko kjøpt i juni 2025. Selger denne supre skoen for mengdetrening pga feil størrelse. Kun brukt 2 turer. Ny pris hos Anton Sport 3299,-
Hoka har tenkt helt nytt og utenfor vanlige rammer da de utviklet Skyward X. Disse nye joggeskoene byr på en utrolig myk og lett løpeopplevelse, takket være et banebrytende fjæringssystem med en konveks karbonfiberplate som gir ekstra sprett i hvert steg.
Nærmest foten er det plassert mykt og tilpasningsdyktig PEBA-skum, som sikrer en responsiv og godt dempet løpetur. Konstruksjonen i superkritisk EVA-skum danner et stabilt fundament som gjør det mulig å legge bak seg kilometer etter kilometer med komfort.
Skyward X tilbyr en symmetrisk og forhøyet fotseng med demping, uten behov for ekstra korreksjonsteknologier. Det gjør at skoen tar bort store deler av belastningen og gir ekstra fremdrift under løpingen. Den er designet for å gi den nødvendige støtten, uten overflødige funksjoner.
Overdel i flat strikk
PEBA-skum i mellomsåle
Karbonfiberplate
Superkritisk Rocker-konstruksjon i superkritisk EVA-skum
Dyp Active Foot Frame™
Dropp: 5 mm
Vekt: 320 g
https://www.antonsport.no/hoka-300-skyward-x-herre-p31625/lmth-luna-moth-black-40-v261502?gad_source=1&gad_campaignid=18500952394&gclid=CjwKCAjwgb_CBhBMEiwA0p3oOA2FiqhBBgaC3eT3oHCLrqWQB7aUeT9NOPNkNrnqOY5fw1Xara7VlRoCsmoQAvD_BwE
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 17.6.2025 kl. 16:31 ・ FINN-kode: 412967429