Bildegalleri
Sophie Conran Portmeiriron Megatekopp
Til salgs
200 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Den britiske designeren Sophie Conran har samarbeidet med Portmeirion siden 2006, og laget dette laget prisvinnende tidløse serviset.
De er designet for å passe like godt til en travel hverdagsfrokost som en elegant middag. Den litt ovale formen gir serviset et organisk uttrykk, mens spiralrillene gir litt håndtverksfølelse, fordi de kunne vært keramikerens pølseteknikk.
Serviset er en ovn-til-bord-kolleksjonen som ser like elegant ut på bordet som den er nyttig på kjøkkenet. Laget i høykvalitets porselen og med multifunksjonelle produkter som tåler både stekeovn, fryser, mikrobølgeovn og oppvaskmaskin.
Min mor samlet på dette, og jeg skulle gjerne beholdt det, men slik blir det altså ikke. Nå håper jeg noen andre får ha glede av det.
Hvis du av en eller annen grunn bare kan ha to ting i kjøkkenskapet - så er det kanskje dette? En kopp som er stor nok til å være suppeskål, og en asjett som er dyp nok til en liten middag.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.3.2026 kl. 19:02 ・ FINN-kode: 406624508

