Bildegalleri
Turbøker Oslo: "Nordmarkas beste turer" og "Fotturer i Oslomarka" - NYE!
Til salgs
150 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Nye og uåpnet. Selges enkeltvis til 150 kr eller samlet til 250 kr.
* "Nordmarkas beste turer - til fots, på ski, til vanns og på sykkel" av Gunnar Kagge. Nypris 449 kr, selges for 150 kr.
Om boka: "De beste turene, valgt ut av en som kjenner Nordmarka som sin egen bukselomme! Her er gode og underholdende beskrivelser av 56 ulike turer. Ta en tur til Oslos høyeste topper, følg løypa til den gamle femmila, eller nyt høstfargene på Glåmene, ta en tur til markas hjerte eller en måneskinnstur til Gopletjern. Hva med å følge i James Bonds fotefar, eller bare nyte utsikten fra toppen av Maridalsalpene? Marka er ikke bare natur, det er mye kultur og historie mellom trærne og på småbrukene. Turene blir morsommere når man vet mer om hvor gutta på skauen tok imot slipp, hvor det ble sett troll, hulder og bjørn. Her får du anekdoter, historier, tips, råd og gode beskrivelser alle turene.
Boka er myntet på ferske markabrukere så vel som gamle travere som vil ha nye, mer ukjente ruter og veivalg enn de «folk flest» bruker. Variasjonene på turene er stor, og det er noen for enhver smak, enhver form og ethvert humør."
* "Fotturer i Oslomarka" av Olav Harlem, Eivind Molde, Erik Unneberg. Nypris 399 kr, selges for 150 kr.
Om boka: "Fotturer i Oslomarka inneholder 55 fantastiske turer med varierende lengde og vanskelighetsgrad. Turene er jevnt fordelt over hele Marka, og de aller lengste har forslag til overnatting på markastuer. Detaljerte tekster og et eget kart med inntegnet rute for hver tur gjør det enkelt å finne frem.
Underveis kan du bade i et vann en varm sommerdag, plukke bær eller nyte utsikten fra et fint utsiktspunkt en klar høstdag. Du får informasjon om interessante kulturminner og severdigheter og gode forslag til koselige rastesteder og markastuer med servering.
Her finner du inspirasjon til flotte turer i den vakre naturen rundt Oslo enten du ønsker å rusle, gå eller løpe!"
Fastpris. Vennligst ingen pruting/diskusjon om pris.
Hentes hos meg på Kløfta på Romerike/Akershus, eller sendes mot forhåndsbetaling og porto (og ev. emballasje).
NB! Har satt opp billigste porto, ønsker du tilsendt på annen måte, ta kontakt.
STORT FLYTTESALG! Se mine andre annonser ved å trykke på navnet mitt. Kan samsende.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.5.2025 kl. 12:38 ・ FINN-kode: 405667924
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt