Bildegalleri
Spikertelt m platting på attraktiv plass på Sjusjøtunet (leie bet ut våren 2026)
Til salgs
18 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Spikertelt og platting til salgs på attraktiv plass på Sjusjøtunet hytte og Caravansenter. Åpen for bud. Si fra om du ønsker visning.
Spikerteltet ble kjøpt i 2022, usikker på byggeår. Det er isolert, og det er varmekabler i gulvet og panelovn. Lyse fine farger. Spotter og utelamper. Stor, fin terrasse med bygget hjørnesofa. Nesten nye puter til utesofa kan kjøpes for en billig penge. Trekasser til takluker følger med.
Sjusjøtunet camping: sanitæranlegget har wc, dusj, tørkerom, rom for tømming av sanitær og rom for påfylling av vann. Det er vaskerom og vaskemaskin. Det er søppelcontainer og utekran. Liten brakke som inneholder smørebod. Helårsplass kr 16.990,- som inkluderer 30 døgn med strøm (deretter betales døgnpris), samt kabel-TV. Betalt ut våren 2026
Størrelse er som etter reglene Sjusjøen hytte og caravansenter 3,0 x 2;3 m. Avtale om fast plass gjøres med Sjusjøen hytte og caravansenter.
Koblet til « ring hytta varm». Møbler og utstyr kan medfølge etter nærmere avtale.
Campingvognen er også til salgs - se egen annonse. https://www.finn.no/394443843
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 17.8.2025 kl. 18:15 ・ FINN-kode: 402537261
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt