Bildegalleri
jane iredale PurePressed Base Mineral Foundation Refill (Teakwood)
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Butikkpris 585kr
Refill til jane iredale PurePressed Base Mineral Foundation; en bestselgende mineralfoundation som sitter hele dagen. Dette er et 4-i-1-produkt; concealer, foundation, pudder og solbeskyttelse. Oljefritt, fast pudder med rene og finknuste mineraler som gir en matt og jevn hudoverflate. Bredspektret solbeskyttelse og vannresistent i opptil 40 minutter. Godkjent som solbeskyttelse av The Skin Cancer Foundation.
Fordeler:
Mineralfoundation som gir en matt og jevn finish
Vannresistent i opptil 40 minutter
Bredspektret solfaktor og antioksidant-beskyttelse
PurePressed Base Mineral Foundation er laget av mikroniserte mineraler som ligger vektløst på huden og smelter inn for et naturlig resultat. Formelen er oljefri og er dermed super for å forhindre at huden blir blank i løpet av dagen. Inneholder også antioksidanter fra blant annet furubarkekstrakt og granatepleekstrakt som styrker hudens egen beskyttelse mot skade fra sol og forurensning.
Få naturlig finish, glød og holdbarhet ved å avslutte med en av jane iredale Hydration Sprays, velg den som passer din hud!
Tips: Legg pudder lag på lag med Hydration Spray mellom hvert lag – da holder sminken hele dagen, og du kan bygge opp så mye dekk du vil!
Produktene er basert på mikroniserte mineraler, og inneholder ingen kjemiske fargestoffer eller konserveringsmidler.
Se alle mine annonser, trykk på brukernavnet mitt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.6.2025 kl. 17:28 ・ FINN-kode: 401432567