Bildegalleri
Isocamp m/platting, varmepumpe og fast plass – Kun 100.000 kr
Til salgs
100 000 kr
Beskrivelse av varen
Isocamp på fast helårsplass ved Koie, selges nå gunstig til 100.000 kr pga. endret behov og ønske om rask overtakelse.
Isocamp (isolert fortelt / “spikertelt”) fra Campequip selges på attraktiv fast helårsplass ved Koie. Teltet er fra juni 2016 og har størrelse 770 x 340 cm med romslig stue og eget soverom med familiekøye. Overbygd inngangsparti med praktisk lagringsplass.
Det er installert varmepumpe som varmekilde. Isolert gulv med laminat gir god komfort hele året.
Plassen er pent opparbeidet med stor platting rundt forteltet, plen og gruset parkeringsplass. Vannpost ligger rett ved, og det er kort vei til et flott sanitæranlegg med kjøkkenfasiliteter. Her får du nydelig utsikt mot fjord og fjell i rolige omgivelser.
Beliggenhet
Sentrumsnært til Stranda sentrum med butikker og servicetilbud. Perfekt utgangspunkt for turer til fjell og fjord – både sommer og vinter.
Fasiliteter på området
Servicebygg med resepsjon, kiosk og servering, samt et bredt tilbud av aktiviteter og underholdning på campingen.
Underholdningstilbud – Koie Lavvo
På området finnes Koie Lavvo, som fungerer som en sosial møteplass for både fastboende og besøkende. Her er det åpen bar de fleste fredager og lørdager, samt jevnlige arrangementer som quiz, stand-up og livemusikk. Lavvoen kan også leies til private arrangementer som selskaper, bryllup og andre sammenkomster, noe som bidrar til et aktivt og hyggelig miljø på campingplassen.
Les mer om Koie:
https://koiestay.no/koie-lavvo/
https://koiestay.no
https://stranda-feriesenter-villa.ibooked.no
📞 Ring for en hyggelig prat og mer info:
469 07 203 (Øyvind Myklebust)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 21.2.2026 kl. 10:12 ・ FINN-kode: 315313290
















