
Bildegalleri
Atelier Pronovias Elvira - brudekjole
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 314 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Størrelse: S
Vurderer å selge drømmebrudekjolen.
Vi har måttet avlyse vårt bryllup i flere omganger, og har nå valgt å holde et veldig lite bryllup hvor kjolen dessverre blir for pyntet.
Atelier Pronovias Haute Couture kolleksjon. Modellen heter Elvira. Håndlaget i Barcelona. Utgått modell, og dermed må kjøpes brukt. Kjolen har to lag med nydelige blonder i svært god og tykk kvalitet. Fast i underkjole i en litt annen hvittone for å fremheve blondene. Lange ermer og flott hals. Knapper langs underarmene og nedover hele ryggen, men lukkes med skjult glidelås. Mellomlangt slep. Havfruefasong som legger seg pent langs med kroppen.
Perfekt brudekjole for høst- og vinterbryllup. Eller fjellbryllup som vi i utgangspunktet hadde planlagt.
Kjolen har hatt en eier før og blitt bært under deres vielse, men ikke under selskapet. Renset profesjonelt og oppbevart i tøypose hengende i et klesskap. Hun kjøpte den ny fra Barcelona for rundt 50 000,-. Jeg kjøpte den brukt for 35 000,- og vurderer nå å selge den videre for 28 000,-.
Den er lagt noe inn og opp av en skredder, men dette er bare brettet inn, og kan fint legges ut igjen.
Du er selvfølgelig velkommen til å komme for å se på den og prøve den på.
Bildene er hentet fra nettet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.11.2025 kl. 13:07 ・ FINN-kode: 200988110






