Bildegalleri
Skuldervesker til inntekt for Kisoro, Uganda i Afrika
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Veskesalg og innsamling av midler for å hjelpe lokalsamfunnet i Kisoro, Uganda
Har 15 forskjellige motiver som er nummerert i bildene. Om du ønsker en veske så si gjerne hvilket motiv/nr du ønsker. (Se bilde)
For å hjelpe Friends of Peace International i Kisoro, Uganda med å sørge for skolegang, skolemateriell, mat osv. til barn, selger vi håndlagde, afrikanske skuldervesker. Veskene koster 200kr pr. stk. Inntektene går direkte til lokalsamfunnet i Kisoro hvilket vil hjelpe barna og lokalsamfunnet der til en bedre fremtid.
Litt om hjelpearbeidet:
Vi er en gruppe mennesker med tilhørighet i Norge og Uganda som jobber for å hjelpe samfunnet i Kisoro, Uganda, Afrika. For tiden har vi behov for donasjoner til å hjelpe lokalsamfunnet og innbyggerne der.
Kisoro, sørvest i Uganda grenser til 2 andre land Rwanda og Kongo. Det er konflikter landene imellom og flyktninger rømmer ofte til Kisoro. Etter folkemordet i Rwanda 1994 har fortsatt befolkningen utfordringer som HIV og mangel på utdanning, hvilket har etterlat mange foreldreløse barn. Barnearbeid har blitt en konsekvens av dette, hvilket er et av flere problemstillinger organisasjonen Friends of Peace International ønsker å hjelpe til for å forbedre. Ønsket vårt er å få lokalbefolkningen til å jobbe sammen på en bærekraftig måte for å bedre livskvaliteten og ta vare på miljøet i Kisoro. I tillegg til utdanning og skolegang har befolkningen behov for økonomisk hjelp til å starte egne bedrifter og for å komme i gang med skole og jordbruk og vi ønsker også å hjelpe menneskene der i gang med dette.
Du er og velkommen til å gi et bidrag uten å kjøpe veske (mindre beløp hjelper også).
Vipps: Telefonnummer 41658149 (Michael Keihl)
Facebook: https://www.facebook.com/FriendsofPeaceInternational
P.S.
Jeg gjør dette på frivillig basis, så penger brukt på veske vil gå rett til formålet i Uganda og ikke til administrative utgifter etc. i Norge. Vi har mange motiver på vesker, så send gjerne en melding så kan jeg send en film med alle veskene hvor en kan se alle de forskjellige farger og motiver.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.5.2026 kl. 19:09 ・ FINN-kode: 157158489
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt





