Bildegalleri
Naturglad familie ønsker å leie/ kjøpe småbruk eller hus med stor hage
Nøkkelinfo
- Ønskes fra
- 01.01.2027
Boligtype
Enebolig
Andre
Ønsket område
Akershus
Hurdal
Nittedal
Innlandet
Gjøvik
Hamar
Lillehammer
Stange
Østre Toten
Vestfold
Tønsberg
Beskrivelse
Hei! Vi er en internasjonal familie på fem, to voksne og tre barn, som har bodd i Trondheim de siste tre årene. Nå ønsker vi oss et mer landlig liv, tettere på naturen, med rom til å dyrke våre egne grønnsaker.
Vi er svært naturglade og har blitt veldig glad i Norge, i naturen, i menneskene og i måten å leve på her. Barna og jeg (mor) snakker flytende norsk, og mannen min er godt i gang med å lære.
Vi ser etter et småbruk eller et hus med stor hage som vi kan leie langsiktig eller kjøpe. Drømmen er å bo i pakt med naturen og dyrke litt selv.
Områder vi ser etter, i prioritert rekkefølge:
• Innlandet
• Vestfold
• Hurum og Hurdal (Akershus)
Vi setter ekstra pris på å bo i nærheten av en Steinerskole, siden vi liker konseptet godt, men er åpne for det som måtte dukke opp i disse områdene.
Vi er fleksible på tidspunkt, tidligst fra 1. januar 2027, men gjerne også senere.
Ta gjerne kontakt, så tar vi en hyggelig prat om resten!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktAnnonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.