Rolig mann på 41 ser etter leilighet
Nøkkelinfo
- Antall beboere
- 1
- Møblering
- Delvis møblert
Boligtype
Leilighet
Ønsket område
Akershus
Bærum
Oslo
Grünerløkka - Sofienberg
St.Hanshaugen - Ullevål
Beskrivelse
Hei! Jeg er en mann på 41 år som søker leilighet til leie.
Jeg eier i dag egen leilighet, men ønsker å flytte fordi den ligger i femte etasje uten heis. På grunn av nedsatt funksjonsevne for øyeblikket har jeg behov for en bolig i første etasje, slik at det blir lettere for meg å komme meg ut og gradvis øke funksjonsnivået mitt over tid. Det er også ønskelig med balkong eller terrasseplatting.
Jeg mottar for tiden arbeidsavklaringspenger, men har god og stabil økonomi gjennom oppsparte midler og forsikring. Jeg har derfor mulighet til å betale ordinært depositum, og det er ikke behov for NAV-garanti.
Som person er jeg rolig, ordentlig og tar godt vare på boligen jeg bor i. Jeg verken røyker eller drikker. Før jeg ble sykemeldt jobbet jeg som butikksjef.
Jeg er interessert i å overta bolig om kort tid, men er også åpen for litt senere overtakelse dersom det passer bedre.
Kan evt gå litt opp i pris dersom parkeringsplass medfølger. Ta gjerne kontakt dersom du har en leilighet du mener kan passe, eller for spørmål!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktAnnonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. F ør bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.