Bildegalleri
Vi trenger et sted hvor vi kan bo og gro
Nøkkelinfo
- Ønskes fra
- 17.10.2026
- Antall beboere
- 1
- Møblering
- Delvis møblert
Boligtype
Enebolig
Tomannsbolig
Leilighet
Rekkehus
Hybel
Andre
Ønsket område
Akershus
Asker
Eidsvoll
Frogn - Drøbak
Gjerdrum
Jevnaker
Lillestrøm
Lunner
Lørenskog
Nannestad
Nes
Nesodden
Nittedal
Nordre Follo
Rælingen
Ullensaker
Vestby
Ås
Buskerud
Drammen
Hole
Lier
Modum
Ringerike
Sigdal
Øvre Eiker
Innlandet
Elverum
Hamar
Lillehammer
Løten
Stange
Oslo
Bøler
Marka
Nordstrand
Sogn
Søndre Nordstrand
Beskrivelse
Jeg (kvinne 36år) og hunden min søker nytt sted å bo fra rundt oktober.
Vi ønsker å bo litt sentralt men ikke midt i smørøyet av en stor by- gjerne et sted med natur i gangavstand og grei tilgang til offentlig transport da jeg ikke har bil.
Hunden heter Pernille og er en veldig glad aussiejente på 4 år. Vi trener og går mye turer men liker oss også godt hjemme på sofaen. Hun er stort sett rolig innendørs, bråker lite og ødelegger ikke inventar.
Vi trenger ikke et stort sted men et lite utested (balkong/terrasse/hage) hadde vært veldig fint- dog ikke et must. Man kan ikke være så kresen i disse tider. :)
Mtp pris hadde det vært greit med inkludert strøm men hvis det er et lite sted som ikke krever mye oppvarming så er det kurant å ta det utenom. 8000 er satt som en ca. pris. Fint om det er møblert/delvis møblert.
Vi har gode referanser fra tidligere boforhold som kan fremvises ved ønske. Jeg kan også være behjelpelig med dyrepass eller andre ting for eventuelle husverter om det er behov for det. :)
Mvh Anniken og Pernille 🌼
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktAnnonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. F ør bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.