Bildegalleri
Leilighet ønskes leid i Tromsdalen /fastlandssiden
Nøkkelinfo
- Ønskes fra
- 31.05.2025
- Antall beboere
- 1
- Møblering
- Delvis møblert
Boligtype
Leilighet
Ønsket område
Troms
Tromsø
Beskrivelse
Hei, jeg er en 29 år gammel mann fra Tromsø. Jeg søker nå etter en ny bolig til meg selv og mine to hunder. Vi ser etter et trygt og rolig sted å bo her i Tromsdalen.
Jeg er et ordensmenneske og setter stor pris på et godt og ryddig hjem. Jeg har fast inntekt og har alltid vært punktlig med betalingene mine.
Mine hunder er rolige, veloppdragne og de er begge snille og ikke til bry for naboene. Jeg sørger for at de er godt oppdratt og at de ikke skaper uro eller skade på eiendom.
Vi ønsker å finne et hjem som passer for oss, Max 13000 i leie. Håper jeg får muligheten for å komme på visning og eventuelt leie hos dere.
Takk for at dere vurderer søknaden min, og jeg ser frem til å høre fra dere.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktAnnonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.