Bildegalleri
Fra venstre: Alexander, Ådne, Jakob, Alexander
4 gutter søker leilighet
Nøkkelinfo
- Ønskes fra
- 01.08.2025
- Antall beboere
- 4
Boligtype
Leilighet
Ønsket område
Oslo
Bygdøy - Frogner
Ekeberg - Bekkelaget
Gamle Oslo
Grünerløkka - Sofienberg
Helsfyr - Sinsen
Sagene - Torshov
Sentrum
St.Hanshaugen - Ullevål
Uranienborg - Majorstuen
Beskrivelse
Vi er fire gutter fra Lillehammer og Oslo som ønsker å leie leilighet sammen i Oslo. Vi er to som studerer skuespill, en som studerer musikkteater og en som jobber som daglig leder på Det Gule Hus. Vi har allerede bodd sammen i 2 år, så vi er både rutinerte på rydding og vedlikehold, samt å betale leie på tiden. Vi er ansvarsfulle, reale og røykfrie gutter på 22 år, og vi er åpne for å hjelpe med enkle gjøremål som må ordnes i leiligheten.
Vi søker primært et kollektiv med 4 soverom som er ledig fra tidligst 1. juli, men helst fra 1. august. Gjerne sentralt i Oslo, men det meste er av interesse. Møblert eller umøblert.
Hilsen Ådne, Jakob, Alexander og Alexander
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktAnnonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. F ør bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.