Bildegalleri
Stabil familie på jakt etter hjem med 3–4 soverom i Sandefjord-området! 🏠
Nøkkelinfo
- Ønskes fra
- 01.08.2025
- Antall beboere
- 5
- Møblering
- Umøblert
Boligtype
Enebolig
Leilighet
Tomannsbolig
Rekkehus
Ønsket område
Vestfold
Larvik
Sandefjord
Beskrivelse
Hei, 😄🏡🐕
Vi er en familie på fem (to voksne og tre barn på 8, 12 og 15 år) sammen med vår schæferhund Molly (stueren). Som leietakere er vi ryddige og ansvarsfulle. Vi røyker ikke og tar godt vare på hjemmet vårt.
Vi trenger et nytt hjem da huset vi leier skal selges, og vi håper å finne et sted hvor vi slipper å tenke på neste flytting.
Helst med fire, men ikke mindre enn tre soverom. Vi leter etter noe i gangavstand til Skagerak International School eller rund Granholmen/Enga/Åsane. Men alt med god busforbindelse er av interesse. 🚌🌍
Vi voksne har fast inntekt. 💰✅
Ta gjerne kontakt. 📞✉
Hilsen Marten og Juliana
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktAnnonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. F ør bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.