Bildegalleri
Leilighet 1
Ny tomannsbolig i Almslia
Leilighet 1
Prosjektets status
Planlegging
Desember 2025
Salgsstart
Februar 2026
Byggestart
Est. mai 2026
Overtakelse
Est. Q1 2027
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Etasje
- 1
- Soverom
- 2
- Bruksareal
- 64 m²
- Energimerking
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Beskrivelse
Om boligen
Fordelt på 64 kvadratmeter får du 2 soverom (mulighet for 3 sov), et romslig bad/ vaskerom, gang med plass til garderobe, samt et lyst og innbydende allrom med stue og kjøkken i åpen løsning. Fra stuen har du utgang til markterrasse og hage med fine plenarealer.
Tomannsboligen i Almslivegen 55 har en svært attraktiv og barnevennlig beliggenhet i landlige og naturskjønne omgivelser. Denne boligen innehar det du trenger, med god arealutnyttelse og fine utearealer. Her bor du i et rolig og nyetablert boligfelt, med flotte turmuligheter i umiddelbar nærhet, samtidig som du har nærhet til byliv og alle sentrumsfunksjoner i både Lillehammer og Moelv.
Nyttige lenker
Nærområdet
Silva Bolig AS
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.