Bildegalleri
1. etasje - Leilighet 1
Leitevegen - Stette, Skodje - Moderne 3-roms leilighet
Leilighet i lavblokk med carport, Stette - Skodje
Kort om prosjektet
Vi fortsetter suksessen – et helt nytt prosjekt med 6 leiligheter. Leilighetene ligger flott plassert på Sagatun på Stette, med utsikt mot Ellingsøyfjorden og Sunnmørsalpene. 2 av leilighetene selges med carport. Sikre deg drømmebolig nå!
Prosjektets status
Planlegging
Under planlegging
Salgsstart
I gang
Byggestart
Q1 2026
Overtakelse
2026
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Etasje
- 1
- Soverom
- 2
- Rom
- 3
- Bruksareal
- 92 m²
- Balkong/Terrasse
- 7 m² (TBA)
- Energimerking
- B
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Beskrivelse
Leilighet 1 med c
Trivelig og lettstelt leilighet i lavblokk – passer for både unge og pensjonister
Velkommen til en lys og funksjonell leilighet med alt på én flate – perfekt for deg som ønsker en enkel og komfortabel hverdag. Leiligheten ligger i 1. etasje i en rolig lavblokk med gode solforhold, nær bussforbindelser og fine turområder. Her får du god planløsning, minimalt med vedlikehold og en solrik terrasse som forlenger sommeren. Foretrekker du skyggen kan du nyte denne under overbygget på terrassen. Også inngangspartiet er overbygd slik at snømåking utenfor inngangen ikke skal være en utfordring.
Et smart valg for unge på vei inn i boligmarkedet, par i etableringsfasen – eller deg som ønsker en trygg og oversiktlig bolig på eldre dager.
Leiligheten leveres klart til egeninnsats som maling/tapetsering, gulvlegging og flislegging. Vi kan selvsagt levere innflyttingsklar leilighet mot avtalt tillegg i pris.
Du kan velge standard på overflater, velge kjøkken, og velge baderomsinnredning levert fra vår rørlegger som er inkludert i leveransen.
Nærområdet

Norgeshus Stavset Bolig
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.