Bildegalleri

Plantegning

Sentrum

Kvartal 3

Lys 3 roms hjørneleilighet med 2 balkonger

Prisantydning4 057 578 kr
Totalpris
6 506 078 kr
Omkostninger
28 500 kr
Fellesgjeld
2 420 000 kr
Felleskost/mnd.
13 809 kr
  • Planlegging

    2022

  • Salgsstart

    2023

  • Byggestart

    2023

  • Overtakelse

    Januar 2026

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Etasje
3
Soverom
2
Rom
3
Internt bruksareal
69 m² (BRA-i)
Bruksareal
87 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
13 m² (BRA-b)

Beskrivelse

Velkommen til en gjennomført og innbydende hjørneleilighet i populære Kvartal 3! Her får du en moderne 3-roms med flott beliggenhet i bygget, godt med lys fra flere retninger og en planløsning som treffer de fleste behov.
Leiligheten har en romslig og åpen stue-/kjøkkenløsning på 34 m² med store vindusflater og utgang til en overbygd balkong på nesten 10 m². Her ligger alt til rette for avslapping, sosiale kvelder og et godt hverdagsliv. Stilrent Designa-kjøkken gir et moderne preg og høy brukskomfort.
Videre får du to pene soverom hvor hovedsoverommet har egen balkong på 3,5 m². Et stort pluss! Badet er moderne og funksjonelt, og entréen har god plass til garderobeoppheng.
Dette er en leilighet som passer perfekt for den som ønsker noe nytt, lettstelt og sentrumsnært med kvaliteter som skiller seg ut.

Kvartal 3 er kjent for sine flotte fellesarealer som løfter bokvaliteten ytterligere. Her kan du nyte en stor, innholdsrik takterrasse med vinterhage, perfekt for helgekos og lange sommerkvelder. I tillegg har bygget både felleslokale til leie og eget gjesterom til leie ideelt når du får besøk eller skal samle flere til en hyggelig anledning.

Høydepunkter:
Hjørneleilighet med flott lysinnslipp
To balkonger
Stilfullt kjøkken fra Designa
Stor stue/kjøkken på 34 m²
To gode soverom
Moderne bad
Attraktiv og sentral beliggenhet i Kvartal 3

Fellesutgifter består av kapitalkostnad og driftskostnader. For denne enheten utgjør kapitalkostnaden kr 9872,- og driftskostnaden kr 3937,- totalt kr 13 809,- etter skattefradrag kr 11 637,-
Månedlige kapitalkostnad inkl. renter er stipulert for første driftsår og fremgår av prislisten. Avdrag er beregnet fra år 6.
Borettslaget har en ordning hvor hver enkelt kan nedbetale på sin egen fellesgjeld, og på den måten redusere de månedlige felleskostnadene. Ved å betale ned for eksempel 1 million på fellesgjelden reduseres månedlige felleskostnader månedlig med litt over 4000 kroner. Eksempel på hvordan sum felleskostnader drift og finansiering kan reduseres ved å nedbetale ulike beløp på egen fellesgjeld for denne boligen finner du i billedkarusellen.
Driftskostnadene inkluderer, kommunale avgifter, eiendomsskatt, renovasjon, tilgang til fiberaksess, forsikring av bygningsmassen, strøm i fellesarealer, forretningsførsel, premie for husleiegarantiforsikring, vaktmestertjenester som snømåking og renhold, vedlikehold og andre driftskostnader. I tillegg kommer eget forbruk av varmtvann og oppvarming via fjernvarme, som belastes med et a konto beløp kr 400,- pr mnd . Forbruket vil bli avregnet etter Kjøpers faktiske forbruk.

NB! I motsetning til selveier så inngår eiendomsskatt, kommunale avgifter og renovasjon i driftskostnadene.

Ansvarlig megler

Thomas A Johnsen

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode290653182
Sist endret27. mars 2026 09:37
Referanse827230032

Rapporter annonse