Bildegalleri

Velkommen til leilighet E302! En fantastisk frontleilighet med tre soverom. (Illustrasjon av leiligheten under som er lik - avvik kan forekomme)

Sandviksbodene 79

Sandviken | Elegant frontleilighet mot sjø med 3 soverom, to bad og to balkonger! Gode sol- og utsiktsforhold

Prisantydning15 000 000 kr
Totalpris
15 060 216 kr
Omkostninger
60 216 kr
Felleskost/mnd.
4 602 kr
  • Planlegging

    Ferdig.

  • Salgsstart

    Salget har startet.

  • Byggestart

    Bygging er igangsatt.

  • Overtakelse

    Mellom september og november 2026.

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
3
Rom
4
Etasje
3
Antall etasjer
2
Internt bruksareal
107 m² (BRA-i)
Bruksareal
112 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
17 m² (TBA)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Heis
Utsikt
Sentralt
Turterreng

Visning

tirsdag, 02. juni
16:00 – 17:00
Endelig har vi mulighet til visninger på byggeplassen. Det vil ikke være mulighet for drop in, så ta kontakt for å booke!
Visningspåmelding

Beskrivelse

Viktig informasjon om enheten

Velkommen til leilighet E302 i det anerkjente boligprosjektet Sjøbodene i Sandviken!
E302 er en fantastisk frontleilighet av gode kvaliteter! Leiligheten tilbyr 2 idylliske balkonger, hvor du kan nyte fantastisk utsikt og gode solforhold.

Leiligheten inneholder: Entre, 2 soverom, baderom, hovedsoverom en-suite bad, vaskerom / bod og en stor åpen stue- og kjøkkenløsning.

Elegant kjøkken fra Sigdal -
Kjøkkenet har fått mange viktige funksjoner utover rommet vi oppbevarer, tilbereder og spiser mat. Det har blitt en av de viktigste sosiale sonene i hjemmet, et sted familie og venner kan samles, ofte betegnet som boligens hjerte. Leiligheten får en elegant kjøkkeninnredning fra Sigdal i modell Line Palett i fargen Korn med håndtak av typen Toby-knotter i fargen krom, og pushløsning i overskap. Benkeplaten er i slitesterk laminat i fargen hvit levanto marmor, en perfekt kombinasjon med den beige fargen i Korn. Det leveres integrerte hvitevarer fra Siemens med induksjon platetopp, stekeovn i høyskap, helintegrert oppvaskmaskin og kjøl/frys i kombiskap. Kjøkkenet leveres etter egen kjøkkentegning - ta kontakt med megler.

Baderom laget for velvære og komfort -
Et godt baderom handler vel så mye om velvære som om kroppspleie. I Sjøbodene var dette grunntanken da badene ble designet. Badet blir en forlengelse av kvalitetene, teksturene og fargevalgene du finner i leilighetene ellers, og samtidig et delikat rom dedikert verdifull egentid. Badene i leiligheten har italienske porcellanato gulvfliser på 30x30 fra La Fenice i fargen Avorio, og samme stilsikre veggflis i størrelse 30x60, for et helhetlig uttrykk på badene, og føyer seg naturlig inn med interiøret i resten av leiligheten. Baderomsmøbel av typen Haven H2 100cm Oak Wood med porselensservant, og et lekkert rundt speil med integrerte LED-lys tilpasset størrelsen på baderommene. Armatur fra velkjente Tapwell i fargen krom og Alterna Easy 2.0 vegghengt toaletter.

Leiligheten blir luftig med gode lysforhold og god plass til skap, oppbevaring og møbler. Noen dager fortjener en langsom start, og soverommene i leiligheten vil bli et perfekt sted for dette når behovet
melder seg. Leiligheten har soverom med en-suite bad. Her kan du våkne opp til lyden av bølger, se glitrende hav og nyte sjøluften rett fra din egen balkong. Eller du kan våkne opp til hustrig storm og piskende regn. Uansett vil det være vakkert, vilt og tett på naturen.

Med fellesarealer i fokus:
I Sjøbodene får du balansen mellom puls og ro, tett på sjøen, byfjellene og byen. Det er lagt stor vekt på fellesarealer både ute og inne, slik at du kan få den livsstilen du ønsker deg.

Sjø- og bryggepromenade:
Bryggepromenaden som kommer i front av Sjøbodene blir bred med badetrapp, badestige og nedsenking mot sjøen. Perfekt om du vil ta en forfriskende dukkert, en tur på vannet med SUP-brettet eller en kajakktur innover Byfjorden.

Mellom byggene:
Det blir grønne, frodige og sosiale soner for både barn og voksne i Sjøbodene. Lekeapparater, belysning, benker og koselige sitteplasser blir omkranset av stauder, busker og lave trær.

Kajakktur til byen?
Hva er vel bedre enn å starte dagen med tur i kajakk på Byfjorden mens solen står opp, eller en kveldstur i solnedgangen innover Puddefjorden og Store Lungegårdsvann?
Bor du i Sjøbodene får du tilgang til en kajakkbod og egne kajakker som vil eies av sameiet. Kajakkboder blir liggende rett ved siden av i nabobygget Holmefjordboden. Fra Holmefjordboden har du direkte adkomst til sjøen med kajakken din fra en kajakkbrygge. Kajakkentusiast? I kajakkboden vil det også være noen plasser til de som har egen kajakk, kano eller SUP.

Gi gjestene dine ekte hotellfølelse:
Får du besøk av flere enn du har plass til? I Sjøbodene har du mulighet for å ha overnattingsbesøk av venner, familie og bekjente i et gjesterom på ca. 30 kvm. Gjesterommet blir utformet som en effektiv og moderne leilighet med entrè, stue/soverom og et romslig bad. Dette gjør at du får et ekstra rom tilknyttet leiligheten din, og er en fantastisk mulighet for å kunne ta imot besøkende som trenger overnatting og skikkelig hotellfølelse.

Aktiv livsstil?
Det blir også god plass til sykler - du blir boende 10 minutters sykkeltur fra Vestlandets pulserende hovedstad, og i Sjøbodene har vi tilrettelagt for at bylivet aldri er langt unna.
I bygg B kommer det en stor sykkelbod med plass til over 200 sykler, flere sykkelstativer og tilgjengeligjort for lading av elsykler. Det blir egen sykkelvask og verksted i sykkelboden. På den måten kan du gjøre enkle servicejobber, små reparasjoner, vårrengjøring eller spyle sykkelen etter en regnfull dag, i et tørt og lunt rom.
Det skal være enkelt å brukte sykkelen i Sjøbodene!

Diverse

10 % av total kjøpesum forfaller ved utstedt garanti jf. bustadoppføringslova § 12, med 14 dagers frist for betaling. Betaling vil bli fakturert fra megler og betaling skal skje til meglers klientkonto.

Parkering

Parkeringsplasser vil være tilgjengelig for leie/kjøp på den nærliggende «Saltimporttomten», med adresse Sandviksbodene 77C, gnr. 168 bnr. 373. Totalt har prosjektet 34 P-plasser tilgjengelig for
leilighetskjøperes eksklusive bruk. I tillegg vil det anlegges 4 HC-plasser, 4 bildelingsplasser og 6 gjesteplasser. Parkeringsplassene vil være midlertidig plassert ute på et lukket/inngjerdet område på «Saltimporttomten». Plassene leveres med el-bil lader. Rettigheten til P-plass vil være ordnet gjennom en leierett som følger leiligheten. Denne kan ensidig sies opp av leietaker/boligkjøper med 6 mnd. varsel.

Ansvarlig megler

Tina Elise Beisland

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode462373320
Sist endret22. mai 2026 07:51
Referanse81250018

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.