Bildegalleri

Fasade vest.

Harestua

Harestustranda-unik mulighet!

Lekker, nybygd enebolig i kjede med fantastisk og uhindret utsikt mot Harestuvannet.

Prisantydning8 350 000 kr
Totalpris
8 411 266 kr
Omkostninger
61 266 kr
  • Planlegging

    Ferdigbygd - klar for innflytting.

  • Salgsstart

    Ferdigbygd - klar for innflytting.

  • Byggestart

    Ferdigbygd - klar for innflytting.

  • Overtakelse

    Etter avtale.

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Rom
5
Antall etasjer
2
Energimerking
A
Internt bruksareal
128 m² (BRA-i)
Bruksareal
156 m²
Eksternt bruksareal
28 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
28 m² (TBA)
Utendørsareal
388 m²

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Ingen gjenboere
Lademulighet
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Utsikt
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Beskrivelse

Lekker, energieffektiv enebolig på enden av kjede.

Innholdsrik, ferdigstilt enebolig i kjede med meget god planløsning og høy standard. Isolert garasje med automatisk port og trekkrør for billader. Stor hage, romslig sportsbod, innvendig bod, 3(4) soverom, 2 flislagte bad/wc og 2 stuer. Lekkert Sigdal kjøkken med integrerte hvitevarer fra Electrolux, herunder kjøl/frys, varmluftsovn, induksjonstopp og oppvaskmaskin. Ventilator. Godt med skap- og benkeplass.

Lysoljet eikeparkett på alle gulv, fliser på gulv i entré og glatte, malte veggflater. Flere himlinger med downlights.

I 2. etasje er utgang til terrasse på hele 28 kvm. som vender både mot øst og vest. Fantastisk utsikt til vannet. Boligen ligger i første rekke mot vannet med uhindret panoramautsikt, ingen gjenboere og med optimale solforhold.

Boligen har vannbåren varme i alle gulv. Termostatstyrt.

Klargjort for montasje av peisovn i stue 1 etasje.

Terrasse i 2. etasje har glassrekkverk mot vest.

Boligen har Flexit inneklimasentral av type EcoNordic WH4. EcoNordic har funksjoner som sikrer et sunt inneklima, rikelig med varmtvann og oppvarming av boligen på en svært energi effektiv måte. Sentralen har integrert balansert ventilasjon med roterende varmegjenvinner og luft/vann varmepumpe til tappevann og vannbåren varme. Eco Nordic er spesielt egnet for boliger fra 120 til 220 kvm. Alle funksjoner til sentralen styres enkelt via appen Flexit GO.

Modulen gir store energibesparelser pr. år.

Unik mulighet på Harestustrandas beste tomt, nærmest vannet!

Beliggenhet

Vestvendt beliggenhet gir optimale solforhold og flott utsikt mot vannet. Rett utenfor dørstokken har du naturen med et stort utvalg av turstier og skiløyper, grusveier for sykkel, bademuligheter i tøffelavstand, samt jakt og fiske. Høy livskvalitet, umiddelbar tilgang på natur, kort avstand til tog, skole, barnehage og handel oppsummerer Harestustranda på en god måte.

Mot vest har du Nordmarka nord og mot øst har du Romeriksåsene. Begge veier finner du flott natur og maskin kjørte skiløyper i verdensklasse.

For visning, kontakt Marius på mail eller tlf.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode448069176
Sist endret30. jan. 2026 13:41

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.