Bildegalleri

Velkommen til Forbordvegen 372 - En prosjektert enebolig med 3 soverom med estimert ferdigstillelse i 2. kvartal 2026.

Forbord

Forbordvegen 372

Prosjektert enebolig på 114 kvm med 3 soverom | Carport | Takterrasse | Norema kjøkken | Vaskerom | Flott utsikt

Prisantydning5 700 000 kr
Totalpris
5 729 090 kr
Omkostninger
29 090 kr
  • Planlegging

    - Salgsstart -

  • Salgsstart

    26.12.2025

  • Byggestart

    2025

  • Overtakelse

    2026

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Rom
4
Antall etasjer
2
Internt bruksareal
115 m² (BRA-i)
Bruksareal
115 m²
Balkong/Terrasse
36 m² (TBA)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Aircondition
Balkong/Terrasse
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Hage
Kabel-TV
Peis/Ildsted
Utsikt
Turterreng

Visning

tirsdag, 13. januar
15:00 – 16:00
Visningspåmelding

Beskrivelse

Kort om eiendommen

Velkommen til Forbordsvegen 372 og prosjekt "Saga". Et boligprosjekt med stor sukess hvorav alle boliger er solgt og 2 av 6 boliger allerede er ferdigstilt. Nå selger vi denne flotte eneboligen med blant annet følgende kvaliteter:

  • 3 gode soverom på henholdsvis 10,8,8,4 og 8,4 kvm
  • Romslig bad på 8,3 kvm med direkte tilgang til vaskerom og videre til bod
  • Carport med tilgang til bod og direkte inngang til vaskerom
  • Godt utnyttet gangareal med plassbygd garderobe under trapp
  • Stor stue/kjøkkenløsning på 48,5 kvm med flere soner
  • Norema kjøkken med integrerte hvitevarer
  • Stor plass til spisebord
  • Vedovn i stue
  • Stor takterrasse på 35,8 kvm med flott utsikt og gode solforhold
  • Lekeplass i feltet og internveg ned til større lekeplass 30 meter fra boligen
  • Rolig og tilbaketrukket beliggenhet i Forbordsgrenda

    Om prosjektet:

    Velkommen til Forbordsvegen 372 og Prosjekt Saga. Landelig beliggenhet hvor boligene ligger i et familievennlig og trygt boligområde med flott utsikt mot fjord og fjell. Her kan du nyte en idyllisk tilværelse med kort veg til turterreng og skiløyper. I tillegg har man kort bilveg fra boligene til Trondheim og Værnes. Man blir tilknyttet Vikhammer skolekrets i feltet. Boligene ligger i et rolig boligområde kun en liten kjøretur unna Vikhammer, som kan by på det meste av serivcefasiliteter du skulle trenge i hverdagen. De nærmeste dagligvarebutikkene, Rema 1000 og Coop Extra, ligger begge i Vikhammer sentrum, en kort kjøretur fra boligene. Av andre servicefasiliteter nevnes bl.a. Uno-X Vikhammer, Pizzabakeren, treningssenter, Milde Mathilde & Drillpikene, camping mm.

    Forbord er et sted for både store og små med et godt skole- og barnehagetilbud til barn og ungdom. Torphytta barnehage som ligger i gang og sykkelavstand fra boligen. På Vikhammer finnes Planetringen barnehage, Vikhammer vestre barnehage og Saksvik barnehage. For de litt eldre finnes Vikhammer skole, Vikhammer ungdomsskole, og ikke langt unna ligger også Malvik videregåendeskole.

    Malviks videregående skole underviser for ca. 450 elever. Ved skolene ligger også Malvik's idrettsanlegg på Vikhammer som; Viksletta fotballstadion og MG-Auto fotballstadio. Like ved siden av ligger også Malvikhallen og Fylkeshallen for ulike typer aktiviteter som håndball, turn og innebandy. For de som ønsker andre aktiviterer ligger også Discgolf-banen nede ved Vikhammerløkka som er blitt et populært område for både aktiviteter, soling og bading.

    For de turglade så finnes det et bredt utvalg i flotte områder med oppgåtte turstier, samt oppkjørte skiløyper om vinteren. Ikke langt unna Vikhammer så finner du Midsandtangen friluftsområde. Malvik kommune 14 har tilrettelagt et 150 dekar stort friluftsområde. Her finner du 250 parkeringsplasser, økologisk cafè, strandlinje og aktivitetspark med Trøndelags største kjøkkenhage.

    Det er gode bussforbindelser fra Leistad med gode muligheter for parkering av bil. I sentrum ligger togstasjonen med avganger i begge retninger. Her bor du sentralt, men samtidig med nærhet til natur. Inn til Trondheim sentrum er det kun ca. 20 minutter med bil mens til Stjørdal sentrum er det også kun 20 minutter med bil. Det såkalte "Reitankrysset er også under utførelse av NYE VEIER og vil gjøre utkjøring på E6 enklere for beboere i området med påkjøring både mot nord og sør

Innhold

Hus A1:
1. Plan: soverom, soverom, soverom, gang, bod, bad, vaskerom og bod.
2. Plan: Stue/ kjøkken og terrasse.

Parkering

Parkering i egen carport og på egen tomt

Kjøkken-leveranse

Se salgsoppgave for mer info.

Baderom-leveranse

Se salgsoppgave for mer info.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode442542800
Sist endret29. des. 2025 19:07
Referanse4-25-0138

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.