Bildegalleri

Husene vist på tomten

Valberg mellom Stokke og Sem - nytt boligprosjekt - kort byggetid

Stokke : 5 moderne eneboliger i stille område, solrik og barnevennlig beliggenhet

Prisantydning4 900 000 kr
Totalpris
4 990 000 kr
Omkostninger
90 000 kr
  • Planlegging

    Ferdig

  • Salgsstart

    November 2025

  • Byggestart

    Desember 2025

  • Overtakelse

    Sommer 2026

Nøkkelinfo

Boligtype
Rekkehus
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Antall etasjer
2
Energimerking
B
Internt bruksareal
133 m² (BRA-i)
Bruksareal
166 m²
Balkong/Terrasse
33 m² (TBA)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Peis/Ildsted
Utsikt

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Beskrivelse

Beskrivelse av boligene

På Valberg planlegges nå 5 nye boliger, stille og solrikt beliggende.
Boligene får et moderne uttrykk, med store vinduer og god standard.
Arbeidet med første muren er allerede igangsatt, og første huset vil bli montert allerede i januar - 26, med ferdigstillelse sommeren 26.

Boligene er tegnet i en modernistisk stil og de har en god planløsning. Husene får et spennende design med store vindusflater og god takhøyde i 2 etasje. Planløsningene er tilpasset barnefamilier med 3 soverom, og boligene får store takterrasser på ca. 33 kvm.
I tillegg får hver bolig egen hage. Det er direkte innkjørsel fra privat stikkvei til hver bolig som har egen carport med plass til to biler. Beliggenheten er landlig men sentral, rett ved flotte turområder. Det er også både skole, idrettsanlegg og bussholdeplass like ved, og kun en kort kjøretur til Stokke og Tønsberg.

Boligene leveres med veldig god standard, med alt som skal være i en ny moderne enebolig.

Innvendige vegger leveres med malt gips, her er det selvsagt mulig å velge farge. På våtrom leveres det fliser på vegger. Flisene er av høy kvalitet, og leveres fra Fagflis. Det kan velges fra 3 farger som vi kjører som standard, eller så kan man velge andre fliser, da mot tillegg.

Bad / wc leveres med innredning fra Vikingbad. Her er det også mulig å endre layout på produktene mot tillegg. Vegg hengte wc er standard.

Det leveres med 15 led downlights og varmekabler under fliser som standard.

Huset er selvsagt 100% Norsk, og leveres med gjennomgående god standard i alle ledd. Det vil selvsagt være mulig å skreddersy huset, slik at alt blir som Dere ønsker om Dere kommer tidlig inn i prosjektet.

Boligen har et totalt areal på ca 166 m2 BRA


Priser på enhetene vil være :

Nr 1 ( 22E ) - 5.490.000 kr + omk

Nr 2 ( 22D )- 5.290.000 kr + omk

Nr 3 ( 22C )- 4.900.000 kr + omk

Nr 4 ( 22B )- 5.290.000 kr + omk

Nr 5 ( 22A )- 5.390.000 kr + omk

Det er ca. 5 km til Sem sentrum, ca. 10 km til Tønsberg sentrum og ca. 20 km til Sandefjord sentrum. Kort vei til turområder og idrettsanlegg fra boligene.

Her er noe vi vil trekke frem som vi tror er viktig for en aktiv familie :

  • 3 soverom
  • Garasje under terrasse
  • Malt gips på vegger i oppholdsrom
  • Bad / toalett med vegg hengte toaletter
  • Utvidet elektro pakke med 15 led downlights
  • Bod under trapp kan velges som tillegg.
  • Stor stue / kjøkken med store vinduer og utgang til terrasse
  • Stor terrasse over garasje
  • Komplett kjøkken fra Designa
  • Veldig barnevennlig beliggenhet



Norheimshus er en del av Eventyrhytter AS, og har gjennom mer enn 20 år bygget hus og hytter over store deler av Norge. Norheimshus er ikke en del av en stor kjede, hos oss er hver kunde spesiell. Vi består av en gruppe lokale eiere og ansatte som elsker jobben vår, og jobber mot et felles mål om å ha fornøyde kunder hver gang. Hos oss er det skikkelig håndverk og høy kvalitet som gjelder, og våre hus er 100% norskproduserte på vår fabrikk i Modum. Her foregår alt; salg, tegning, søknad, produksjon og oppfølging helt fram til alt er klart. Alt på ett sted.

Vi tilbyr hus for enhver smak, enten du liker herskapelige, moderne eller tradisjonelle. Vår nye serie Økosmart passer for deg som er opptatt av smarte løsninger og at hjemmet skal være økonomisk og enkelt å drifte.

Ta kontakt med oss, så kan vi sammen se på mulighetene for å skape Deres nye drømme hjem, vi kan selvfølgelig tegne om og tilpasse huset, slik at det blir akkurat som Dere ønsker.

Finansiering kan vi også hjelpe Dere med, vi har samarbeid med banker som finansierer våre kunder gunstig.

Tomten leveres ferdig planert, og innkjøring / parkering / gangsti leveres ferdig gruset. Vi legger ut matjord hvor det skal være gressplen, slik at det er klart til å så plen.

Omkostninger er stipulert, og skal dekke :

  • Dokumentavgift på tomten til staten
  • Gebyr for byggesaken
  • Påkoblings avgift på vann og avløp
  • Tilkoblings avgift for elektrisitet


Med forbehold om feil i annonsen.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode438623173
Sist endret23. nov. 2025 17:35

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.