Bildegalleri

Denne areal-effektive 3-roms ligger i 3 etasje. Er også ledig i 1 etasje og 4 etasje

Gulskogen

Skulpturen

Ny og lekker 3-roms. Kjøp nå og få med JM Trygghetsavtale

Prisantydning5 130 000 kr
Totalpris
5 148 630 kr
Omkostninger
18 630 kr
Felleskost/mnd.
3 327 kr
  • Planlegging

    2024/2025

  • Salgsstart

    mai 2025

  • Byggestart

    Antatt våren 2026

  • Overtakelse

    Antatt høst 2027/2028

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
2
Rom
3
Etasje
3
Antall etasjer
4
Energimerking
B - Lysegrønn
Internt bruksareal
53 m² (BRA-i)
Bruksareal
58 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
11 m² (TBA)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Heis
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Utsikt
Turterreng

Visning

torsdag, 05. februar
12:00 – 13:00
Visninger foregår i vår visningsleilighet i Sundlandveien 12, 3048 Drammen. Hvis oppsatt tidspunkt for visning ikke passer, ta kontakt med salgsleder for privat eller digital visning.
torsdag, 12. februar
15:00 – 17:00
Visninger foregår i vår visningsleilighet i Sundlandveien 12, 3048 Drammen. Hvis oppsatt tidspunkt for visning ikke passer, ta kontakt med salgsleder for privat eller digital visning.

Beskrivelse

Leilighet 2C-0301

Denne 3-roms leiligheten på 52,7 kvm har en effektiv utforming som gir god utnyttelse av arealet. Leiligheten har trappefri adkomst via svalgang og du får en vestvendt, romslig balkong på 11 kvm – et privat uteområde med plass til utemøbler og gode solforhold om ettermiddagen.

Oppholdsrommet kombinerer stue og kjøkken i en åpen løsning med vinkelkjøkken og integrerte hvitevarer. Planløsningen gir god plass til spisebord og sittegruppe, samtidig som rommet oppleves luftig og funksjonelt.
Leiligheten har to soverom som kan tilpasses ulike behov, for eksempel som gjesterom, barnerom eller hjemmekontor. Badet er på 4,5 kvm og inkluderer opplegg for vaskemaskin. Det er også god plass til oppbevaring, med én innvendig bod på 3 kvm og plass til garderobeskap rett innenfor inngangsdøren – ideelt for yttertøy og oppbevaring.
Dette er en lettstelt bolig med gjennomtenkt planløsning og gode uteplasser, som passer for ulike livssituasjoner.

  • Arealeffektiv og lys 3-roms leilighet med utgang til vestvendt balkong på ca 10,9 kvm
  • Inngang direkte fra trapp/heis
  • Delikat vinkelkjøkken med overskap til taket
  • Integrerte hvitevarer fra Whirlpool medfølger
  • Flott, flislagt bad med en lekker baderomsinnredning
  • God lagringsplass med innvendig bod og skyvedørsgarderobe i hovedsoverom
  • Downlights på bad
  • Hvitpigmentert eikeparkett
  • Egen bod inne i leiligheten
  • Sportsbod i kjeller medfølger
  • Svanemerket og energieffektiv selveierleilighet
  • Tilvalg er mulig. Se egen link til innredningsguide
  • Lave omkostninger
  • 5 års reklamasjonsrett (fra overtakelse)
  • Forventet ferdigstillelse 2027/2028

Felles og privat takterrasse

Det vil bli en felles takterrasse for alle beboerne i bygg 2C.
I tillegg vil det bli mulig å kjøpe en egen privat takterrasse.
Fra 18-30 kvm. Ta kontakt med salgsleder for mer informasjon

Om prosjektet

Sentralt på Gulskogen bygger vi Skulpturen med alt innen rekkevidde. I hus 2C er det totalt 28 stk. 2-til 4-roms leiligheter.
Skulpturen utmerker seg med sin sentrale plassering og unike tilknytning til alt du trenger for en moderne livsstil. Dette fireetasjes bygget får et variert utvalg av 2-, 3- og 4-roms leiligheter. Her kan du nyte tilværelsen på din vestvendte balkong med utsikt over den flotte hagen.

Til glede for alle beboere planlegger vi en innbydende, todelt takterrasse. I den ene delen legger vi til rette for sosialt samvær og godt naboskap, mens den andre delen gir mulighet for å kjøpe en privat takterrasse – perfekt for deg som ønsker mer plass og privatliv.

Fra Vintergata blir det nedkjøring til garasjekjelleren, hvor flere av leilighetene kan kjøpe egen parkeringsplass om ønskelig. Til hver bolig medfølger en sportsbod på omtrent 5 kvm, egnet for oppbevaring av utstyr og eiendeler som ikke benyttes daglig.

Fordeler med å kjøpe nybygg av JM:

  • Faste priser - ingen stressende budrunder
  • Svanemerkede boliger som gir lavere energiforbruk
  • Alt i ett hus. Vi følger deg opp hele veien, fra signering og tilvalg til innflytting
  • Trygg og seriøs boligbygger med erfaring siden 1945



Og ikke minst - det er en stund til overtagelse, så du har god tid til å rydde og selge det du bor i i dag.

Innredning og tilvalg

En av fordelene ved å kjøpe en ny bolig er at du selv kan være med og forme hvordan den skal se ut når du flytter inn. Med tilvalg fra boligprosjektets innredningsguide (se vår egen prosjektside) har du mulighet til å sette ditt personlige preg på hjemmet. For deg som ønsker inspirasjon, har vi utviklet fire ulike innredningskonsepter. Disse kan enten brukes som de er, eller tilpasses etter egne ønsker og behov. I tillegg tilbyr vi JM Original – vår standardleveranse uten ekstra kostnad. Våre innredningsansvarlige står klare fra byggestart til å veilede deg gjennom valgene og gi gode råd underveis i prosessen.

Nå tilbyr JM Trygghetsavtale til våre boligkjøpere!

Trygghetsavtale:
• Dekker ekstra boligkostnader ved forsinket salg av nåværende bolig
• Gjelder kun kjøp fra 01.12.2025
• Inntil kr 20.000 per måned i opptil 6 måneder
• Ingen egenandel og ingen kostnad for deg som kunde
• Karantenetid: 3 måneder fra nåværende bolig legges ut for salg

Kontakt prosjektselger for mer informasjon og detaljer om Trygghetsavtalen!

Husbanken og lavt forskudd ved kjøp
Denne leiligheten har fått forhåndsgodkjent finansiering gjennom Husbanken. Les mer på våre prosjektsider, eller ta kontakt med salgsleder.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode437954074
Sist endret23. jan. 2026 12:42
ReferanseP.140413.1.2 2C-0301

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.