Bildegalleri
Kvartsveien 31
Enebolig med dobbel garasje, takterasse og tilrettelagt for utleie
Prosjektets status
Planlegging
Høst 25
Salgsstart
Høst 25
Byggestart
Vinter 26
Overtakelse
Høst 26
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 5
- Rom
- 7
- Antall etasjer
- 2
- Bruksareal
- 183 m²
- Balkong/Terrasse
- 32 m² (TBA)
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Beskrivelse
Innholdsrik enebolig med fleksible løsninger
Eneboliger med stor fleksibilitet og fantastisk beliggenhet i barnevennlig og rolig område.
Her går du ut av ytterdøra og har naturen nær huset, og like borti området er det sti som fører deg mot flotte friområder rundt Hamrevann og videre til uberørt natur. Her kan du gå milevis i skogen uten å måtte innom veier og boligfelt.
Samtidig er det en stor lekeplass ferdig opparbeidet med mange apparater og fotballbane og basketballbane i området og en mindre lekeplass som nærmeste nabo.
Du ankommer huset til en dobbel garasje og første etasje inneholder stue, 3 soverom, bad, vaskerom og wc.
Andre etasje inneholder åpen stue og kjøkkenløsning med ekstra takhøyde på 2,8 meter og vinduer på hele 2,6 meter, som gir en luftig og god romfølelse. Etasjen inneholder også hovedsoverom med walk-in garderobe, barnerom, gang og bad. Stor solrik takterrasse med pergola.
Innholdsrik og fleksibel enebolig som passer i mange av livets faser. Når du er ung leier du kanskje ut deler av huset og her er planløsningen tilrettelagt for dette. Når du har ungdom i huset så kan de ha “sin egen” del som er litt for seg selv. Og når barna flytter ut så kan utleieinntekt spe på til hyttedrømmen?
Beliggenheten nær Dyreparken gjør at du kan leie ut rom i boligen til kortidsleie, kan bli en hyggelig ekstrainntekt. Vi kan lage et av soverommene fleksibelt slik at det kan tilhøre utleiedelen på sommeren og til boligen resten av året, slik at du kan leie ut med to soverom når du ønsker det.
Totalt inneholder boligen fem soverom, og egen foreldredel med walk-in-closet. Kvalitetsleverandører som Meister gulv, HTH kjøkken, Swedoor, Linn Bad osv. sikrer god materialkvalitet på boligen.
I tillegg får du Konsmohus sine solide kvalitetskonstruksjoner med f.eks 25cm isolasjon i yttervegger, isolerte innervegger, og vinduer med 3-lags glass. Det benyttes vannbåren varme som oppvarming.
Her får du en helt ny enebolig med fem soverom til en fornuftig pris. En fleksibel bolig som er klar for fremtiden
Nærområdet

Konsmohus
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.